• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

Kusursuz araç satış ve satış sonrası hizmetlerinde Aykan, Kayseri şubesi ile yanınızda!

 

Kusursuz araç satış ve satış sonrası hizmetlerinde Aykan, Kayseri şubesi ile yanınızda!

 

İsotlar Grup bünyesinde yıllara dayanan otomobil tecrübesiyle Kayseri’de faaliyet gösteren Aykan; 6.800 m² kapalı, 4.500 m² açık alandan oluşan konsept tesisiyle Audi, Volkswagen, Volkswagen Ticari, Seat, Aykan DOD ve D-Expert markalarını temsil ediyor.

 

Kayseri’de geniş arazisinde otomobil severlere satış ve satış sonrası hizmetlerini titizlikle sunan Aykan, her markanın kendine ait olmak üzere showroomları, açık - kapalı teşhir alanları ve ofislerinde hizmet veriyor.

 

“Alanında uzman ekibimizle Kayseri ve çevre illere otomobil satış ve servis hizmeti sunuyoruz”

 

Türkiye’nin dört bir yanında otomobil kullanıcılarına maksimum konfor sağlayarak satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Aykan, 6.800 m² kapalı 4.500 m² açık alandan oluşan konsept tesisinde Audi, Volkswagen, Volkswagen Ticari, Seat, AykanDOD ve D-Expert markalarını %25 kadın çalışan olmak üzere iş ortaklarımız dahil 136 personeliyle istihdam ediliyor.

 

Araçların her türlü bakım ve onarım işlemlerinde son teknoloji kullanıldığını belirten Aykan Kayseri Direktörü Ender Özer, “Her markamızın müşterilerine titizlikle hizmet verdiğimiz mekanik, boya-kaporta atölyelerimiz, yedek parça depolarımız ve aksesuar satış alanlarımızda gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuzla Kayseri ve çevre illerimize satış ve servis hizmeti sunuyoruz. Ek olarak lider sigorta acentelerini bünyesinde bulunduran VDF (Finans ve Kredilendirme Sistemi) departmanları ve idari ekibimiz de bu alanda çalışmalar yürütüyor” diyor.

 

Araç tedariğinden başlayarak plakalandırma aşamasına kadar olan süreci kusursuz hizmet sunarak yürütmeye odaklandıklarını vurgulayan Özer, “Satış süreçlerinde sertifikasyon belgelerini alarak ilgili eğitimleri tamamlamış, deneyimli 3 satış müdürü ve 18 satış danışmanı olmak üzere 21 çalışanımızla hizmet veriyoruz. İsotlar Grup bünyesinde faaliyet gösteren sektörde lider marka olarak konumlandırılan Aykan’da, markalarımız adına yürüttüğümüz tüm süreçlerde kusursuz hizmet sunuyor, müşterilerimize hak ettiği değeri ve ilgiyi gösteriyoruz” şeklinde sözlerine devam ederken, maksimum müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla değer ürettiklerini ifade etti.

 “Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızdayız”

 

“6.200 m² kapalı alanı ile İSO-9001 ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip günlük 110 adet araç giriş kapasitesiyle hizmet verdiğimiz Aykan Kayseri’de, 5 yıldız konforu yaşatmak üzere değer üreten donanımlı bir ekip sizleri bekliyor. Dünyanın lider markalarını temsil eden kurum olarak Aykan, 2020 yılında bünyesine D-Expert markası da katarak profesyonel ekspertiz uzmanlarının bir araya geldiği bağımsız, tarafsız ve profesyonel bakış açısıyla ekspertiz çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.

 

İsotlar Grup Hakkında

 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

 

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

AYKAN KAYSERİ DİREKTÖRÜ, ENDER ÖZER;

Aykan / Kayseri olarak 16.800 m² kapalı 4500 m²  açık alandan oluşan konsept mağazamızda Audi, Volkswagen, Volkswagen Ticari, Seat, DOD ve D-Expert markaları ile ayrı ayrı yapılmış showroomlar, açık - kapalı teşhir alanları ve bürolarda, araçlarınızın her türlü bakım ve onarım işlemlerini en son teknolojilerle yapabilecek nitelikte ayrı ayrı düzenlenmiş mekanik atölyeleri, müşterek boya kaporta atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış alanları VDF (Finans ve Kredilendirme sistemleri), büyük sigorta şirketinin acenteliğini bünyesinde bulunduran VDF sigorta departmanları ve bütün bunlar için gerekli ek mali, idari alanlar bulunduran yapısı ile tüm eğitimlerini tamamlamış % 25 bayan çalışan personel olmak üzere 130 kişi ile Kayseri ve çevre illerimize satış ve servis hizmeti sumaktayız.

Satış hizmetimiz;

Satış süreçlerinde eğitimlerini tamamlamış sertifikasyon belgeleri alınmış konularında deneyimli, tecrübeli 18  satış danışmanı 3 satış müdürü olmak üzere 21 çalışanımızla araç tedarikinden başlayıp plaka landırma aşamasına kadar olan süreci kusursuz hizmet sunarak değerli müşterilerimizi çok sevdikleri marklar ile buluşturuyoruz. 

 

 

Satış sonrası Hizmetimizi;

 

6.200 M2 kapalı alanda İSO-9001 ve TSE Hizmet Yeterlilik belgesine sahip günlük 110 adet araç giriş kapasitesi ile  30 lift  23 lift siz olmak üzere 53 iş yeri alanımızda, 3 mühendis, 12 servis danışmanım, 4 formen, 2 müşteri  ilişkileri, 55  Mekanik / Elektrik ve kaporta / boya teknisyeni 2 atölye Yöneticisi ve 1 SSH Müdürümüz ile 5 yıldız konforunu yaşatmak için değer üretiyoruz. Servis müşterilerinin hesapta olmayan  aksilikler le karşılaşıldığında değerli müşterilerimize  daha iyi hizmet verebilmek araçsız bırakmamak için bünyemizde;

17 adet ikame “ 11  Volkswagen   4 Audi / 2 Seat   “ araçlarımız ve 7/24  Volkswagen,  Audi ve  Seat acil yol yardım araçlarımız ile  Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşan  ekibimiz ile hizmet sunmaktayız. 

D-Expert ;

TÜV SÜD Doğuş Ekspertiz ve Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ., TÜV SÜD AG ve Doğuş Holding’in güçlerini birleştirmesi ile 2013’te kurulmuştur.

Türkiye’de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren TÜV SÜD D-Expert, deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanlarını İsotlar güvencesiyle Aykan Kayseri de 2020 yılından bu güne kadar bağımsız, tarafsız ve profesyonel bakış açısıyla yürütmektedir. 

 

 

Tüm marka sevenlerimizi Aykan / Kayseri de misafir etmekten büyük mutluluk duyarız. …

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri