DİĞER

  Türkiye ile paralel olarak her geçen gün büyüyen ve gelişen İsotlar Grup, bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama, sigorta aracılık ve e-ticaret (pazarlama) şirketleri de yer almaktadır.


  İsotlar Dijital

  Dijital Pazarlama Ekibimiz; 2019 yılında İsotlar Grup bünyesinde kurulmuş ve sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen, öğrenmeye açık, meraklı, yenilikçi ve bunun gibi sektörde fark yaratacak ilkeleri kendine hedef edinmiş bireylerden oluşmaktadır. İsotlar Dijital faaliyetleri kapsamında; Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-ticaret ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) alanları bulunmaktadır.

  Dijital pazarlamada ki temel amacımız en geniş hedef kitleye, en etkili şekilde ulaşıp interaktif bir ortam sağlayarak iletişim döngüsünü sürekli tutmak ve marka bilinirliği-bilincini yaratarak hedef kitlede satın alma algısı ve davranışı oluşturmaktır. Günden güne artan internet kullanımı ile dijital pazarlamanın günümüzde geleneksel pazarlama yöntemlerinin de önüne geçtiğinin hepimiz farkındayız.

  Bu nedenle müşteri memnuniyeti ve marka sadakati sağlamak için müşterilerimizle, internet tabanlı kullanılan her platformdan doğrudan ya da dolaylı bir şekilde iletişim içinde bulunmak ve onlarla bir bağ geliştirmek çalışmalarımıza yön veren en büyük etken.

  Dijital Departmanımızı kurduğumuz andan itibaren ele alınan en hassas nokta ‘Müşterilerimize en hızlı nasıl ulaşabiliriz?’  ve ‘Müşterilerimiz bizimle en hızlı nasıl iletişime geçer?’ soru ve ihtiyaçlarını cevaplandırmak ve uygulamaya dökmektir.

   

   


  Tel: 0216 888 18 80| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:0216 888 18 80
  Ayrıntılı Bilgi için www.mobilup.com.tr
  Ankara Asfaltı Yakacık Yanyol Üzeri İsotlar İş Merkezi No:27, 34876 Kartal/İstanbul


  KVKK Aydınlatma Metni