DİĞER

  Türkiye ile paralel olarak her geçen gün büyüyen ve gelişen İsotlar Grup, bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama, sigorta aracılık ve e-ticaret (pazarlama) şirketleri de yer almaktadır.


  Mobilup.com.tr

  Mobilup: Biz Kimiz?

  Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum.

  İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktık.

  Amacımız siz değerli müşterilerimize otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazemiz üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarınıza güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibimizle,

  Sıfır otomobil, Sıfır motosiklet, Elektrikli araçlar, Otomobil yedek parça ve aksesuar, Motosiklet yedek parça ve aksesuar, İkinci el otomobil, İkinci el motosiklet, Araç bakım, Araç kiralama, Araç koruma, Mobilup Filo, Servis hizmetleri kategorilerinde her zaman sizin yanınızdayız.

  Uygun fiyat politikamız, orijinal ve garantili ürünlerimiz, kolay ve rahat online ödeme seçeneklerimizle uzun yıllar müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz. Mobilup ekibi olarak büyük bir heyecanla yola çıktık, işimizi severek ve inanarak yapıyoruz.

  Severek yapılan her işin başarı getireceğinin inancıyla siz değerli müşterilerimizi bu yeni alışveriş ve hizmet deneyimine davet ediyoruz.

  www.mobilup.com.tr


  Tel: 0216 888 18 80| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:0216 888 18 80
  Ayrıntılı Bilgi için www.mobilup.com.tr
  Cumhuriyet Mahallesi, Yakacık D-100 Yan Yol Üzeri İsotlar İş Merkezi No:27 Kat:2, 34876 Kartal/İstanbul


  KVKK Aydınlatma Metni