• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

Doğuş Otomotiv yöneticileri Aykan'da!

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar ve beraberindeki yöneticiler, Aykan Volkswagen’in Adana, Osmaniye ve Kayseri şubelerini gezdi.
 
Otomotiv sektörünün yarım asırlık tecrübeye sahip güçlü firması İsotlar Grup şemsiyesi altında, Volkswagen’in Adana, Osmaniye ve Kayseri bayiliklerini sürdüren Aykan, Doğuş Otomotiv’in üst düzey yöneticilerini ağırladı.

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, İcra Kurulu Başkanı Emir Ali Bilaloğlu, icra kurulu üyeleri Osman Cem Yurtbay, Kerem Galip Güven, Vedat Uygun ve DOD Satış ve Pazarlama Müdürü Gökhan İncekara’dan oluşan Doğuş heyeti, Aykan Otomotiv’in konuğu oldu. Heyet, Aykan Volkswagen tesislerini gezmeye Adana ve Adana İncirlik şubelerinden başladı. Doğuş Otomotiv heyetine, İsotlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İsot ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Aclan Acar başkanlığındaki Doğuş Otomotiv heyeti, Adana showroomlarındaki incelemelerinin ardından, 2015 yılı sonunda hizmete giren, Osmaniye’nin tek Volkswagen yetkili satış servisi olan Aykan Osmaniye’yi ziyaret etti. Heyet, 15 bin 700 metrekare alanda satış ve servis hizmeti veren, bölgede yapılmış en iyi tesis konumundaki Aykan Osmaniye’de, açılıştan bu yana geçen süreçle ilgili bilgi aldı.
Acar ve beraberindekiler, daha sonra 21 bin 200 metrekare açık ve kapalı alanda hizmet veren Aykan Kayseri Volkswagen’e geçti. Heyet, Kayseri’nin en büyük kapalı DOD 2. el araç tesisi ile ticari servis müşterileri için açılan, içerisinde bekleme odası ve kafeterya hizmetleri sunulan alanda incelemelerde bulundu.

ACLAN ACAR’DAN HAKAN İSOT’A PLAKET

Keyifli geçen ziyaretin anısına Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, İsotlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İsot’a, yıllara dayanan ortak işbirliği ve başarılı çalışmalarından dolayı plaket verdi.
 
Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Acar, İsotlar Grup bünyesindeki Aykan Otomotiv’le yıllara dayanan iş ortaklıkları bulunduğunu, hiçbir sorun yaşanmadan devam eden bu ortaklığın, her geçen gün daha da geliştiğini söyledi.
 
İsotlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İsot ise, Doğuş Otomotiv’in değerli yöneticilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.
 
Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretler sırasında, otomotiv piyasasındaki gelişmeler de konuşuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler