• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

GOVECS, serbest dolaşımlı paylaşım, kiralama ve teslimat hizmetleri için elektrikli mobilite çözümlerinde Avrupa lideridir. Almanya, Stuttgart'taki araştırma ve geliştirme merkezimiz, çeşitli endüstriler için bulut ve filo yönetimi çözümlerinin yanı sıra yazılım ve mobilite konseptleri geliştirir ve özel müşteriler için ikonik e-scooter'lar tasarlar. Polonya ve İspanya'daki üretim tesislerimiz e-scooterlarımıza hayat veriyor ve gelişmiş teknoloji ve en yüksek kaliteden yararlanmanızı sağlıyor.

GOVECS'TE İKLİM KORUMASI
Avrupa'nın önde gelen e-scooter üreticilerinden biri olarak, iklim koruması temel konularımızdan biridir. Bu nedenle ekolojik ayak izimizi minimuma indirecek çözümler için sürekli çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik yolculuğumuz, üretim ve tedarik zinciri süreçlerimizde gereksiz emisyonlardan kaçınmak ve iklim dostu bir kültür yaşamak için kapsamlı bir yaklaşımla başladı. Bugün bunun ötesine geçerek sizlere iklim açısından nötr bir filo sunmak hedefiyle farklı iklim projelerini destekliyoruz.

FİLO YÖNETİM SİSTEMİ

GOVECS Fleet, filo yönetim sistemimiz, e-scooter'larınızdan gerekli tüm verileri kolayca toplamanıza ve analiz etmenize olanak tanır. Gerçek zamanlı bilgilerle pil durumu, e-scooter konumu ve genel araç durumu ve durumu hakkında her zaman bilgi sahibi olursunuz. Tüm Verileriniz, tüm verilerinizin Almanya'da güvenli bir şekilde barındırıldığı GOVECS Bulutumuz aracılığıyla aktarılır.

PİLLER ve AKTARMA ORGANLARI

Maksimum performans için e-scooter'larımız, örneğin BOSCH tarafından üretilen yüksek kaliteli piller, yenilikçi motorlar ve aktarma organları ile tasarlanmıştır. Ek olarak, kendi GOVECS Core aktarma organımızı tasarladık. Her iş farklıdır ve performans ve hızlanma konusundaki taleplerinizin diğer şirketlerden veya sektörlerden farklı olduğundan eminiz. Her amaç için doğru çözüme sahibiz. Ancak bazı gerçekler her zaman aynı kalacaktır: Gelişmiş ve dayanıklı teknoloji, daha fazla enerji verimliliği için geri kazanım ve ayrıca yüksek kaliteli lityum iyon piller, böylece filonuz çalışır, çalışır ve çalışır.

 

                

 

 

  • Govecs | İsotlar Motor
    Govecs | İsotlar Motor