• Aykan Sosyal Medya Ödülleri Dağıtıldı

  İsotlar Dijital önderliğinde Aykan sosyal medya dostlarını belirledik!

  Aykan Sosyal Medya Ödülleri Dağıtıldı

  İsotlar Dijital departmanımız ile birlikte dijital dönüşümünü hızlandıran Aykan Motor, kendi iç çalışanları arasında sosyal medya dostlarını belirledi.

  İsotlar Dijital’in İlk olarak düzenlediği sosyal medya ödülleri 3 farklı kategoride sahiplerini buldu. Ödülleri sahiplerine İsotlar Dijital Platform Müdürü Sercan Kasım teslim etti.

  Her sene yenilenecek olan ödüller için yarışmalar hız kesmeden devam ediyor. Instagram’da en hızlı büyüme gösteren il olarak ilk ödülü Aykan İstanbul aldı.

  Aykan motor’un Aykan TV adıyla YouTube’a açılmasıyla birliktre İsotlar Dijital departmanımızın YouTube kategorisinde de bir çalışması oldu. Aykan TV YouTube kanalına en çok içerik desteği veren şube ödülünü Osmaniye Direktörü Sn. Mehmet Ali Abacı teslim aldı.

  Son olarak Aykan ailesinde değerlendirilen Sosyal Medya Dostu Müdür ödülü, VW Kayseri Satış Müdürü Kafkas Aydın’a teslim edildi. Eğenceli anların yaşandığı ödül töreninde gelecek yıl planları konuşuldu ve gelecek yıl için sürpriz hediyelerden bahsedildi.

  KVKK Aydınlatma Metni