• İkinci El Araçta Güvenin Merkezi Aykan DOD Kartal Açıldı!

  Her marka, model ve yaşta araç alım, satım hizmetleri sunan DOD İstanbul-Kartal açıldı!

  İkinci El Araçta Güvenin Merkezi Aykan DOD Kartal

  Her marka, model ve yaşta araç alım, satım hizmetleri sunan DOD İstanbul-Kartal, Türkiye'de ilklerin markası olarak DOD, ikinci el araçlarda "Garanti" hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla "101 Nokta Kontrolü" ne tabi tutan, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel DOD güvencesiyle sağlayan bir markadır. Araç alım - satım süreci, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulur; "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile DOD ayrıcalığını yaşarsınız.

  DOD - İkinci El Araç Hizmetleri: Aykan İstanbul-Kartal Ankara Asfaltı Yakacık Yan Yol Üzeri Isotlar İş Merkezi No:27 Kartal/İstanbul Telefon : +90 216 888 19 90

  Aykan DOD, İkinci Elde Güven! Ekspertizli 2. el araba ve otomobil ilanlarımızı inceleyip, araç alım, satım ve takas işlemi yapın!

  Neden DOD Aykan'ı Tercih Etmelisiniz? (tıklayın)

  Araç alım - satım süreci, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulur; "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile DOD Aykan Kartal ayrıcalığını yaşarsınız. Konforlu ve rahat bir ortamda, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satılabilen hizmetler şu şekildedir;

  1. Nakit Alım

   Gerekli koşulların sağlanması durumunda aracınız, mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi DOD Aykan Kartal güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

  2. Takas

   Aracınızın takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç DOD stoklarında bulunan ya da Yetkili Satıcısı Aykan'ın hizmet vermekte olduğu sıfır marka araçlarla takas edilebilmektedir.

  3. Emanet

   Arzu ettiğiniz takdirde aracınızı satılmak üzere DOD Yetkili Satıcısı Aykan - Kartal'da emanet olarak bırakabilirsiniz. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan aracınızın, DOD'un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; size ise sadece imza atmak kalmaktadır.

  4. Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi

   DOD'da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; Aykan'da uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde siz araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemleriniz gerçekleştirilir.

  Soru, Öneri ve Şikayetleriniz için WhatsApp Hattımız: 0533 603 93 34

   

  KVKK Aydınlatma Metni