• İsotlar Grup Castrol Dijital Koçluk Ödülü

  Dijital Pazarlama Departmanımız önderliğinde Aykan Motor, Castrol tarafından yükselen bayi unvanını aldı!

  İsotlar Grup Castrol Dijital Koçluk Ödülü

  Castrol Dijital Koçluk Ödülü Dijital Koçluk konusunda bize destek veren partnerimiz Castrol & Dijital Koçluk’un bünyesindeki programda, İsotlar Dijital Pazarlama Departmanı Yöneticisi Sercan Kasım ve Dijital Pazarlama Uzmanı Pelin Özcan önderliğiyle destek oldukları diğer bayiler arasında 2020'de Yıldız Bayi olmaya hak kazandık.

  Programın Yıldız Bayisi olarak, başarı plaketini İsotlar Grup bünyesine katarak; Volkswagen, Audi, Škoda ve DOD markalarıyla Otomotiv faaliyetlerini yürüttüğümüz Aykan Motor bayiliğimizin Dijitalde öne çıkma ve farklılaşma çalışmalarını üst seviyeye çıkardık. Koçluk programı kapsamında İsotlar Dijital Pazarlama Departmanı olarak Aykan Motor Dijital Skorumuzu kısa sürede %80’in üzerine çıkartarak yeni stratejilerle birlikte sektörde yükselen bayi unvanını aldık.

  Hızla gelişen teknolojik imkânlar ve değişen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda organizasyonumuzun daha etkin / verimli hizmet vermesi ve kullanıcı memnuniyeti sağlaması için süreçlerimizin bütüncül bir yaklaşım çerçevesinde dijital dönüşüme uyum sağlamasını ve bundan sonraki dönemlerde bu uyumun sürdürülebilir olmasını sağlamak birincil hedeflerimizden biri olacaktır.

  KVKK Aydınlatma Metni