• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

Harekete Geçirir Sloganıyla Yola Çıkan Mobilup, Bursa'da Yeni Showroom Açtı

“Harekete geçirir” sloganıyla sıfır ve ikinci el motosiklet, motosiklet yedek parça-aksesuar ve araç kiralama süreçlerinde İsotlar Grup’un 55 yıldan fazla tecrübesiyle hizmet veren Mobilup, İstanbul, Adana ve Kayseri’deki Showroomlarına bir yenisini daha ekleyerek Bursa Showroomunun açılışını gerçekleştirdi.

 

Hedefimiz: Türkiye’nin dört bir yanında Mobilup Showroomları ile güvenilir hizmet sunmak

 

Kısa sürede güçlü çıkış yakalayan ve mevcut merkezlerine Bursa Showroom ile bir yenisini daha ekleyen Mobilup, 1.300 M²’lik geniş mağazasında; sıfır-2.el motosiklet ve aksesuar satışı, araç kiralama ve 2.el araç satışı ile hizmet verecek. Bunların haricinde, İsotlar Grup olarak 2022 yılı itibariyle bünyesine kattığı, bağ-bahçe traktöründeki rakipsiz İtalyan markası Antonio Carraro’nun da bölge satışını yeni showroomundan gerçekleştirecek.

 

Açıldığı günden bu yana misafirlerinin mutluluğu ve güvenini ön planda tuttuklarını ifade eden İsotlar Grup Filo Satış ve 2. el Direktörü Murat Atban, “Geçmişten gelen tecrübemizi, kalitemizden ödün vermeyen duruşumuzla gelecek hedeflerimize yansıtıyoruz. Mobilup, son model ve düşük kilometreli araçları, güvenli ve hızlı rezervasyon seçenekleriyle araç kiralama hizmetini sunarken, motosiklet arayışında olanlara ise Peugeot, Lambretta, Brixton, Horwin, Govecs gibi markalar başta olmak üzere birçok farklı motosiklet markasını online ortamında ve showroomlarında ilgilisiyle buluşturuyor. Hedefimiz ise Türkiye’nin dört bir yanında Mobilup Showroomları ile güvenilir hizmet sunmak” diyor.

 

Rekabetçi kampanyalar Mobilup’ta!

 

Mobilup, alanında uzman genç ve dinamik ekibiyle hizmet ağını genişletirken; motosiklette ödeme avantajına sahip, kiralamalarda güvenlik güçlerine ve sağlık çalışanlarına %35 indirim sunan rekabetçi kampanyalara imza atarken ürün çeşitliliği ve kalitesiyle de farkını göstermektedir.

 

İsotlar Grup Hakkında

 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

 

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

 

Mobilup Hakkında

 

Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum. İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktı. Amacı ise müşterilerine otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazesi üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarına güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibiyle aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

  • Sıfır motosiklet
  • İkinci el motosiklet
  • Motosiklet yedek parça ve aksesuar
  • Araç kiralama kategorilerinde her zaman sizin yanınızdayız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri