• Whatsapp Business
 • Linkedin
 • Instagram

İş Garantili Staj Eğitimi Aykan'da!

Adıyaman'ın Besni ilcesinde bulunan Osman Isot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 10 ögrenci, İsotlar Grup bünyesindeki Aykan Otomotiv'de "İş Garantili Staj Egitimi''ne başladı. İsotlar Grup Yönetim Kurulu Baskanı Hakan İsot tarafindan grubun kurucusu Osman İsot adina yaptinlan 24 derslikli mesleki ve teknik anadolu lisesinde egitim gören öğrenciler, Aykan Otomotiv ile Milli Egitim Müdürlüğü arasinda imzalanan "İş Garantili Staj Protokolü'" kapsaminda Adana'ya gelerek, şirket bünyesinde yer alan Volkswagen ve Audi yetkili servislerinde staja başladılar.

İs hayatıyla Aykan Otomotiv'in modern tesislerinde tanışan stajyer ögrenciler, okulda öğrendikleri teorik bilgileri, deneyimli ustalar eliginde pratiğe dönüştürüyorlar.

Bir süre önce Adyaman Valisi, İl Milli Eğitim  ve Aykan Otomotiv Genel Muduru arasında imzalanan protokol kapsamında gerçeklesen staj programına katılan öğrenciler, eğitim hayatı sonunda İsotlar Grup şirketlerinde çalışma imkanina sahip olacaklar.

Volkswagen'in eğitim kurumlarina yönelik faaliyetleri kapsamında desteklediği 6 okuldan biri olan, Doğuş Otomotiv'in de desteğini alan Osman İsot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde motor, elektrik, iklimlendime ve otomotiv gibi bölümler yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri

 • Skoda Satış Sonrası Hizmetleri Artık Osmaniye'de
  Otomotiv sektörünün tanınmış firması Aykan, Skoda satış sonrası hizmetleri yetkili bayiliği ağına Osmaniye'yi de ekledi.
 • Volkswagen SUV ailesi büyüyor!
  Dünya çapındaki SUV atılımını Türkiye pazarında da başarılı bir şekilde devam ettiren Volkswagen, Touareg, Tiguan ve T-Roc'tan sonra ailenin yeni üyeleri T-Cross ve Taigo'yu satışa sunarak SUV segmentindeki iddiasını güçlendiriyor.
 • Araç Sahiplerinin Beklediği Kampanya Duyuruldu
  Nisan ayı sonuna kadar sürecek olan Aykan araç bakım kampanyasını kaçırmayın. Aykan, Doğuş Otomotiv markalı araçlar için; garantisi bitmiş, yaş iskontosuna ek motor yağında %10 ekstra indirim sonuyor. Türkiye'nin lider markalarını