• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

İsotlar Grup Antonio Carraro markasıyla İzmir Tarım Fuarı'nda

İsotlar Grup Antonio Carraro markasıyla İzmir Tarım Fuarı’nda

 

İsotlar Grup Genel Müdürü Muammer Kavas, İtalyan markası Antonio Carraronun Türkiye temsilciliğini yaklaşık bir yıldır başarıyla sürdürmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayarak, Bağ bahçe traktörlerinde rakipsiz Antonio Carraro ile Türkiyenin dört bir yanında katıldığımız fuarlarda yoğun ilgi görüyoruz. 5 gün boyunca yılın ilk tarım odaklı fuarlarından biri olan İzmir Tarım Fuarı’nda olacağız” dedi.

 

Mühendislik harikası Antonio Carraro bu yıl çok konuşulacak

 

Türkiyenin alanında lider kuruluşlarından biri olan İsotlar Grupun Türkiye temsilciliğini üstlendiği Antonio Carraro; bağ bahçe faaliyetlerinde kullanılmak üzere küçük boyutlarda, yüksek motor gücüne sahip, çok fonksiyonlu traktörleriyle yüksek verimlilik kabiliyeti sayesinde işletmelerin her türlü faaliyetlerinde çözüm ortağı olma yolunda faaliyetlerini sürdürüyor.

 

En çok beğenilen ve talep gören modelleriyle İzmir Tarım Fuarı’nda yerini alan Antonio Carraronun alanında rakipsiz özelliklerinin bulunduğuna değinen Kavas,“ Özellikle daha küçük ve dar dikim alanlarında hareket kabiliyeti yüksek olduğu için tercih edilen Antonio Carraro, her türlü toprak koşuluna uyum sağlayabilmektedir. Mühendislik harikası olarak nitelendirdiğimiz traktör modelleri özel bağ/bahçe, yeşil bakım alanları ve özel ihtisas alanları için kompakt olarak kullanılabilmektedir. Yıllardır yerli üretimi desteklediğimiz ve bu alanda yatırım yaptığımızı düşünürsek geçmiş tecrübelerimizden referansla kısa zamanda hızla Türkiyenin en çok tercih edilen traktörleri arasında yer alacağımıza hiç şüphemiz yok” diyerek sözlerine son verdi.

 

Antonio Carraro'yu Tanıyın

 

1910'da Giovanni Carraro tarafından Antonio Carraro Şirketi, özel bağ/bahçe traktörleri, yeşil bakım alanları ve özel ihtisas alanları için kompakt traktörler üretmektedir. Dünya çapında İtalya başta olmak üzere, İspanya, Fransa, Şili, Avusturalya ve Türkiyede bulunan merkezleri ile 600 noktada faaliyet gösteriyor.

 

Antonio Carraro olarak ürün gamımızda 25 HP ile 100 HP güç aralığında sürekli inovasyon ve yeniliklere göre güncellenen 50ye yakın seri/model ve 900 versiyon ile farklı gereksinimleri karşılayacak özel kompakt yapıda traktörler bulunmaktadır.

 

İsotlar Grup Hakkında

 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

 

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri