• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

İsotlar Motor 2020 Motobike İstanbul Fuarında!

Motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında 12. kez kapılarını meraklılarına açtı. İsotlar Grup bünyesinde yer alan İsotlar Motor, 4 markasıyla Motobike İstanbul 2020'ye katılım gerçekleştirdi.

4 gün boyunca süren fuarda İsotlar Grup, Distribütörü olduğu TVS Motor, Peugeot Motocycles, Brixton Motocycles ve Lambretta Markalarıyla meraklıları ile buluştu.

Django, Speedfight, Belville, Kisbee ve Citystar modelleriyle Peugeot Motocycles ziyaretçilerin ilgi odağındaydı.

Kendine has bir tarza sahip Brixton Motocycles 125 cc'lik modellerine talep artarken ziyaretçiler detaylı bilgi almak ve denemek için standımızda vakit geçirdiler.

Yine İsotlar Motor Distiribütörlüğünde bulunan TVS Motor: Wego, Jüpiter, RTR 200 , RTR 180, RTR 160, RTR 150 modelleriyle herzamanki yerini standımızda aldı. 2020 yılı içerisinde getirilecek olan ve satışa başlanması planlanan TVS RTR 160 4V modeli ziyaretçilere tanıtıldı.

Son olarak yine Türkiye'ye yakın zamanda getirilmesi planlanan Lambretta Markası; sempatik, retro ve ilgi çekici tasarımıyla tanıtıma sunuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler