• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

İsotlar Motor Bayileri Yeni Ürün ve Markaları için Bir Araya Geldi!

Dünyanın lider otomobil ve motosiklet markalarının Türkiye temsilcisi İsotlar Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdüren İsotlar Motor, ülke genelindeki bayilerinin katılım gösterdiği bayi toplantısında, motosiklet dünyasının heyecanla beklediği Peugeot XP400 modelinin lansmanını gerçekleştirdi.

 

Üstün Özellikleriyle Motor Tutkunlarına Heyecan Veren Peugeot XP400

 

Motor tutkunlarına heyecan verici bir sürüş deneyimi sunmayı hedefleyen Peugeot XP400, güçlü ve dinamik tasarımıyla dikkat çekiyor. Peugeot Motocycles’ın yeni nesil tasarım anlayışını yansıtan Peugeot XP400, kendine has füme ön camı, köşeli hatları ve üstün performans sunan süspansiyon sistemiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

 

Peugeot XP400’ün tel jantlarına takılmış 110/70-17 ön ve 160/60-15 arka Pirelli lastikleri, onu motosiklet segmentine yaklaştıracak performans ve sürüş özellikleri sunuyor. Aynı zamanda çarpıcı arazi lastik tasarımı, farklı arazi koşullarında rahatlıkla kullanılabileceğini gösteriyor.

Peugeot’nun “İki-Tekerlekli SUV” olarak tanımladığı bu ürün aslında motosiklet dünyasında da yeni bir ara sınıfı ortaya koyuyor.

 

Günden Güne Genişleyen Ürün ve Hizmet Yelpazesi

 

İsotlar Motor’un 2023 yılı için planlanan aksiyon ve hedeflerinin ele alındığı toplantıya, İsotlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve yöneticileri dahil olmak üzere tüm ekip tam kadro eşlik etti.

 

İsotlar Motor Motosiklet Direktörü Ali Erokan Karakoç, Peugeot XP400'ün gerçekleştirilen

lansmanı hakkında "Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişleten İsotlar Motor olarak, önümüzdeki dönemlerde de sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Piyasadaki yeni “oyun kurucu” olacak Peugeot Motocycles'ın uzun süredir heyecanla beklenen Peugeot XP400 modeli, yakın zamanda İsotlar Motor güvencesiyle tüm Türkiye'de satışa sunulacak'' dedi.

 

İsotlar Grup Hakkında

 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

 

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri