• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

İsotlar Motor, Motobike 2023 Fuarında Motosiklet Tutkunlarıyla Buluşuyor!

Dünyaca ünlü motosiklet markası Peugeot Motocycles’ın heyecanla beklenen yeni modeli XP400 ‘ü geçtiğimiz günlerde Türkiye genelindeki bayileri için gerçekleştirdiği özel bir lansmanla tanıtan İsotlar Motor, tüm dünyada takip edilen motosiklet, bisiklet ve aksesuarlarının sergilendiği Motobike 2023 fuarına bünyesindeki tüm markalarıyla katılım sağlayacak.

Geçmiş tecrübesine dayanarak motosiklet kullanıcılarının sıkı takip ettiği İsotlar Motor, tüm dünyada kendinden söz ettiren Peugeot Motocycles, Lambretta, Brixton, Govecs, Horwin, Malaguti ve UM markalarıyla fuarda boy gösterecek. 

 

Peugeot XP400 Motobike 2023 Fuarında Görücüye Çıkıyor

İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 14. kez 27-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının en yeni modellerine ev sahipliği yapacak olan Motobike 2023 fuarında, motosiklet tutkunları Peugeot XP400’ü yakından inceleme fırsatı bulacak.

Maxi scooter segmentinde güç ve dinamizmi bir arada sunan Peugeot XP400, füme ön camı, üst düzey süspansiyonları, keskin hatları ve benzersiz tasarımıyla Motobike 2023 fuarında ilk kez görücüye çıkıyor.  

 

‘’2023 Yazında Motosiklet Kullanımının Artacağını Öngörüyoruz’’

İsotlar Motor Motosiklet Direktörü Ali Erokan Karakoç, fuara ilişkin yaptığı açıklamada, ekonomik dengelerin değişimiyle birlikte motosiklet kullanımının 2023 yılında bir önceki yıla oranla artış gözlemlediğini ifade etti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da İsotlar Motor markalarının yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Karakoç, 2023 yazında ise motosiklet kullanımının daha da artacağını öngördüklerini vurguladı.

Karakoç konuşmasının devamında elektrikli araç ve scooter kullanımındaki artışa da değinerek,‘’Geçtiğimiz günlerde bayi lansmanını gerçekleştirdiğimiz Peugeot XP400 modeli bayilerimiz tarafından yoğun ilgi görmüştü. Bu fuarla birlikte tüm motosiklet severlerle de buluşacak olması bizim için oldukça heyecan verici. Bizler de fuar boyunca standımızın yoğun talep göreceğini düşünüyoruz’’ dedi.

 

İsotlar Grup Hakkında 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri