• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

Mobilup'ın Yeni Şubesi Mobilup Adana'nın Açılışı Gerçekleşti

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Mobilup'ın Yeni Şubesi Mobilup Adana'nın Açılışı Gerçekleşti

 

Otomotiv ve motosiklet maliyetlerinde yaşanan dalgalanmalar ve bakım giderleri, araç kiralama ve 2. el sektöründeki hareketliliği hızla artırdı. Mevcut uygulamalardan sıyrılarak sektöründe yeni nesil e-ticaret, araç kiralama, 0 km ve 2. el motosiklet satışını gerçekleştiren Mobilup, İstanbul’dan sonra Adana’da açtığı yeni şubesiyle hizmet vermeye başladı.

 

57 yıllık tecrübesiyle otomotiv, motosiklet, tarım işletmeleri ve tarım makineleri sektörlerinde üst düzey hizmetler sunan İsotlar Grup’un çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Mobilup,

e-ticaret sektörüne yeni bir bakış getirmek amacıyla 2020 yılında ‘’ Harekete Geçirir’’ mottosuyla sektöre güçlü bir giriş yapmıştı. 

 

Mobilup İle Araç Kiralama ve Motosiklet Sektörüne Yeni Bir Bakış!

 

Mobilup, son model ve düşük kilometreli araçlarıyla, güvenli ve hızlı rezervasyon ile araç kiralama hizmetini sunarken, 0 km ve 2. el motosiklet arayışında olanlara ise Peugeot, Brixton, Lambretta, Malaguti, UM, Horwin, Govecs gibi markalar başta olmak üzere birçok farklı motosiklet markasını seçenek olarak sunmayı Adana’da da sürdürecek.

 

Mobilup’ın kısa sürede sektördeki güçlü rakiplerinin arasına katıldığını ifade eden İsotlar Grup Filo ve 2. El Operasyonlar Direktörü Murat Atban, “Otomotiv ve motosiklet aksesuarlarını online ortamda 7/24 ulaşılabilir kılan, araç kiralamada sektörel kampanyalarıyla dikkatleri üzerine toplayan, 0 km ve 2. el motosiklet satışındaki ödeme yöntemleriyle fark yaratan Mobilup’ın kısa zamanda hızla yol alması bizi çok mutlu ediyor. İstanbul ve Adana’dan sonra Türkiye’nin farklı bölgelerinde merkezlerimizin konumlandırılmasıyla ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.

 

 

İsotlar Grup Hakkında

 

İsotlar 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv ve motosiklet markalarının distribütörlük, yetkili satıcılık ve servis hizmetleriyle faaliyetlerini yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimi yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

 

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır.

 

Mobilup Hakkında

 

Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum. İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktı. Amacı ise müşterilerine otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazesi üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarına güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibiyle aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

  • Sıfır motosiklet
  • İkinci el motosiklet
  • Motosiklet yedek parça ve aksesuar
  • Araç kiralama kategorilerinde her zaman sizin yanınızdayız.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler