• Whatsapp Business
 • Linkedin
 • Instagram
 • Dijital Katalog

Motosiklet

İsotlar Grup motosiklet sektörüne 2004 yılında distribütör olarak başlamış, 2016 yılında şehirli ulaşım markası Peugeot Motocycleys Türkiye distribütörlüğü ile scooter segmentinde gücünü göstermiştir. Şehirdeki her türlü ulaşım ihtiyacına cevap verme misyonuyla yoluna devam eden İsotlar, 2017 yılından sonra Brixton, Lambretta,UM, Malaguti, Govecs ve Horwin markalarının distribütörlüğü ile motosiklet alanındaki yerini güçlendirmiştir.

 • Peugeot Motocycles

  200 yıllık tarih ve yeniliklerinden aldığı güçle, Peugeot Motocycles çevre ve ulaşım sorunlarını çözerek geleceğin motosikletlerini İsotlar Motor güvencesiyle şekillendiriyor. İsotlar Grup bünyesinde bulunan İsotlar Motor Otomotiv A.Ş. firması, Peugeot Motocycles’ın Türkiye Genel Distribütörüdür.

 • Brixton

  Avusturya merkezli motosiklet üreticisi KSR; Brixton Motorcycles'ın marka sahibi ve dünya çapındaki distribütörüdür. Brixton Motorcycles markası 2015 yılında kurulmuş ve ilk kez Milano'da tanıtılmıştır. Asi, şık ve her maceraya hazır: Bunlar, yeni marka “BRIXTON Motosikletler” in temel marka değerleridir. Marka, tasarımlarında retro roadster motosikletlerinden ilham almaktadır.

 • Lambretta

  Lambretta, İtalya merkezli bir motosiklet üreticisidir. Lambretta Company, Ferdinando Innocenti tarafından 1947 yılında İtalya/Milano’da kurulmuştur. 1947 yılında üretimine başlanmış olup adını fabrikasının bulunduğu Milano'nun Lambrate semtinden almaktadır.

 • UM

  UM® Motorcycles, her insanın kendini ifade etmesinin bindiği motosiklete yansıması gerektiğine, bir motosikletin bariz olanı aşması ve sürücünün kişiliğini yükseltmesi gerektiğine derinden inanmaktadır, ancak bu şekilde insanların içindeki kıvılcım her gün, aldıkları yol ne olursa olsun, dünyayı fethedebilirler.

  UM® Motorcycles, 2000 yılında Miami, Florida'da doğdu. Neredeyse yirmi yıllık bir yolculuktan sonra UM®, kat edilen yoldan gurur duyuyor. Bu süre içerisinde tıpkı diğer tüm insani çabalar gibi UM®'nin de iniş ve çıkışları oldu. Bugün UM®, müşterilerinin özgün, maceracı ve gururlu hissetmelerini sağlayarak hayatlarını olumlu yönde etkileyebilecek benzersiz motosikletler üretme kararlılığı üzerine kurulmuş bir markadır.


  Şirketin Liderlik ve Marka Vizyonu
  Vizyonumuz, müşterilerimizin hayatlarını zenginleştirecek güzel tasarlanmış ve yenilikçi motosikletler, hizmetler ve deneyimler sunarak dünya çapındaki çalışanların ve müşterilerin tutkusunu ateşlemektir. Bu vizyonun aşılanması için UM®'de etik, güvenlik ve müşteri odaklı bir yaklaşımla yönlendirilen harika bir ekip oluşturmak için en iyi insanları işe almaya ve elde tutmaya çalışıyoruz. UM®, Şirketin vizyonunu gerçekleştirmek amacıyla Küresel Ekibe rehberlik, talimat, yön ve liderlik sağlayan ABD merkezli Yönetici Ekibi ve Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir.


  Müşterilerimize Nasıl Ulaşırız
  Ürünlerimiz, müşterilerimize harika müşteri ve deneyimler sağlayan küresel bir bağımsız Ülke Distribütörleri ağı aracılığıyla dağıtılmaktadır.

  UM®, yaklaşık 40 ülkede 2.000'den fazla UM® Mağazasına sahiptir. Bunlar, motosikletlerimizi sergileyen, satan ve teslim eden, aynı zamanda deneyim ve hizmet sunan Mağazalardır. Ülke Distribütörlerimiz ve Bayilerimiz UM® markasını temsil eder ve en değerli paydaşımız olan UM® Müşterisi ile ilişkiler kurar.

   

 • Govecs

  GOVECS, serbest dolaşımlı paylaşım, kiralama ve teslimat hizmetleri için elektrikli mobilite çözümlerinde Avrupa lideridir. Almanya, Stuttgart'taki araştırma ve geliştirme merkezimiz, çeşitli endüstriler için bulut ve filo yönetimi çözümlerinin yanı sıra yazılım ve mobilite konseptleri geliştirir ve özel müşteriler için ikonik e-scooter'lar tasarlar. Polonya ve İspanya'daki üretim tesislerimiz e-scooterlarımıza hayat veriyor ve gelişmiş teknoloji ve en yüksek kaliteden yararlanmanızı sağlıyor.

  GOVECS'TE İKLİM KORUMASI
  Avrupa'nın önde gelen e-scooter üreticilerinden biri olarak, iklim koruması temel konularımızdan biridir. Bu nedenle ekolojik ayak izimizi minimuma indirecek çözümler için sürekli çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik yolculuğumuz, üretim ve tedarik zinciri süreçlerimizde gereksiz emisyonlardan kaçınmak ve iklim dostu bir kültür yaşamak için kapsamlı bir yaklaşımla başladı. Bugün bunun ötesine geçerek sizlere iklim açısından nötr bir filo sunmak hedefiyle farklı iklim projelerini destekliyoruz.

  FİLO YÖNETİM SİSTEMİ

  GOVECS Fleet, filo yönetim sistemimiz, e-scooter'larınızdan gerekli tüm verileri kolayca toplamanıza ve analiz etmenize olanak tanır. Gerçek zamanlı bilgilerle pil durumu, e-scooter konumu ve genel araç durumu ve durumu hakkında her zaman bilgi sahibi olursunuz. Tüm Verileriniz, tüm verilerinizin Almanya'da güvenli bir şekilde barındırıldığı GOVECS Bulutumuz aracılığıyla aktarılır.

  PİLLER ve AKTARMA ORGANLARI

  Maksimum performans için e-scooter'larımız, örneğin BOSCH tarafından üretilen yüksek kaliteli piller, yenilikçi motorlar ve aktarma organları ile tasarlanmıştır. Ek olarak, kendi GOVECS Core aktarma organımızı tasarladık. Her iş farklıdır ve performans ve hızlanma konusundaki taleplerinizin diğer şirketlerden veya sektörlerden farklı olduğundan eminiz. Her amaç için doğru çözüme sahibiz. Ancak bazı gerçekler her zaman aynı kalacaktır: Gelişmiş ve dayanıklı teknoloji, daha fazla enerji verimliliği için geri kazanım ve ayrıca yüksek kaliteli lityum iyon piller, böylece filonuz çalışır, çalışır ve çalışır.

   

                  

   

   

 • Motron

  Hayatın boyunca yolcu olmaya artık dur demenin zamanı geldi. Artık bir şeylerin olmasını beklemek yok. Motron, yolculuğa çıkmayı bırakmanız ve onu kendiniz yapmaya başlamanızdır. Öyleyse, ilk gerçek adrenalin vuruşunuzu ateşleyin ve sıkıcılığı geride bırakmaya hazırlanın. Gaz kelebeğinin her dönüşü bir cesarettir. Evden çıkın. Kontrolü unutun. Yeni bir yerde kaybolun. Dışarı çık!

   

 • Malaguti

  Malaguti , 1930 yılında Antonino Malaguti tarafından kurulan San Lazzaro di Savena merkezli bir İtalyan bisiklet , scooter ve motosiklet şirketidir .

  İlk motosiklet serisini üretmeden önce, Antonino Malaguti tamir atölyesinin arkasında bisikletlerle deneyler yapıyordu. Ve 1958’e gelindiğinde Malaguti ruhu tüm dünyada sokakları sarmıştı. Bugün her şey farklı ama hiçbir şey de değişmedi. Malaguti motosikletlerini zamanın ötesine taşıyan bir ruh olduğu net. Antonino'nun atölyesindeki ilk üründen bugün binmeye hazır yeni nesle kadar her birinde yaşayan benzersiz bir kalp, ruh ve enerji var. Biz ona Bologna'nın Ruhu diyoruz.

 • Horwin

  HORWIN'de geleceğin elektrikli mobiliteye ait olduğuna inanıyoruz. Yenilikler, kalite ve güvenilirlik merkezi bir rol oynamaktadır.

  HORWIN'de iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyoruz: Ürünlere yönelik talepler ve standartlar başka hiçbir yerde Avrupa'daki kadar yüksek değildir. E-mobilitedeki teknolojik gelişmeler başka hiçbir yerde Çin'deki kadar gelişmiş değildir.

  Araçların tasarlanıp üretildiği merkezimiz Çin'de bulunuyor. Avrupa satış merkezimiz, araç geliştirmede de önemli ölçüde yer alan Avusturya'da bulunmaktadır.

  Malzeme kalitesi, konfor, tasarım, güvenlik ve güvenilirlik alanlarında da en yüksek standartları uyguluyoruz. Son olarak, günlük kullanıma uygun yüksek teknoloji ve pratik yenilikler, araçlara tipik HORWIN damgasını vuruyor.