MOTOSİKLET

  İsotlar Grup motosiklet sektörüne 2004 yılında, dünyanın en büyük on üreticisinden biri olan TVS motosikletin Türkiye distribütörü olarak başlamış, 2016 yılında bu kez şehirli ulaşım markası Peugeot Scooters Türkiye distribütörlüğü ile scooter segmentinde gücünü göstermiştir. Şehirdeki her türlü ulaşım ihtiyacına cevap verme misyonuyla yoluna devam eden İsotlar, 2017 yılında Brixton ve Lambretta markalarının distribütörlüğü ile motosiklet alanındaki yerini güçlendirmiştir.


  Peugeot Motocycles

  200 yıllık tarih ve yeniliklerinden aldığı güçle, Peugeot Motocycles çevre ve ulaşım sorunlarını çözerek geleceğin motosikletlerini İsotlar Motor güvencesiyle şekillendiriyor. İsotlar Grup bünyesinde bulunan İsotlar Motor Otomotiv A.Ş. firması, Peugeot Motocycles’ın Türkiye Genel Distribütörüdür. 
   
  Peugeot Motocycles Türkiye Misyonu
   
  Genç, dinamik ekibi, kaliteli ve yenilikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğu segmentlerde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmak.

  Tel: +90 216 452 45 75| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:+90 216 452 45 75
  Ayrıntılı Bilgi için https://www.peugeotscooters.com.tr
  Ankara Asfaltı Yakacık Yan Yol Üzeri Isotlar İş Merkezi No:27 Kartal/İstanbul