MOTOSİKLET

  İsotlar Grup motosiklet sektörüne 2004 yılında, dünyanın en büyük on üreticisinden biri olan TVS motosikletin Türkiye distribütörü olarak başlamış, 2016 yılında bu kez şehirli ulaşım markası Peugeot Scooters Türkiye distribütörlüğü ile scooter segmentinde gücünü göstermiştir. Şehirdeki her türlü ulaşım ihtiyacına cevap verme misyonuyla yoluna devam eden İsotlar, 2017 yılında Brixton ve Lambretta markalarının distribütörlüğü ile motosiklet alanındaki yerini güçlendirmiştir.


  TVS Türkiye

  TVS Group 1911 yılında kurulmuştur. Grup bünyesinde 40.000 çalışanı ile 30 değişik firma bulunmaktadır. 4 milyar USD cirosu ile Hindistan’ın lider otomotiv parçaları üreticisidir.TVS Motor Company 1 milyar USD yıllık cirosu ile TVS Group’un amiral gemisidir.TVS Motor Company Dünya’da ki ilk 10, Asya’daki ilk 5, Hindistan'da ise en büyük üç motosiklet üreticisinden birisidir. Güney Hindistan’da Hosur ve Mysore’da, Kuzey Hidistan’da Himachal Paradesh’de ve Endozneya’da olmak üzere dört fabrikası bulunmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon ünitedir.1983 yılında Suzuki Motor Company ile yapılan işbirliği sonucunda Hindistan’da üretilen ilk Hint- Japon üretimi 100 cc motosikleti pazara sunmuştur. TVS Motor Company %65 pazar payı ile moped grubunda, %34 pazar payı ile scooter grubunda pazar lideri olup %18 ile motor grubunda önemli pazar payına sahiptir. Yeni ürün dizayn ve gelişiminde güçlü Ar-Ge departmanı ile doğru zamanda, doğru fiyat ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli ürünler sunmaktadır. Otomotiv tarihinde 7 yeni ürünü aynı gün içerisinde faaliyete geçiren tek firmadır. Müşteri ve müşterinin değişen ihtiyaçları TVS Motor Company’nin ilham kaynağı olmuştur. TVS Motor Company, yenilikçi, kolay kullanımlı, çevreye duyarlı ürünleri üretme ve güçlü müşteri servis anlayışı ile 15 milyon TVS kullanıcısı yollarda gülümsemektedir.
   
  TVS Motor Türkiye Misyonu
   
  Genç, dinamik ekibi, kaliteli ve yenilikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğu segmentlerde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmak.

  Tel: +90 216 452 45 75| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:+90 216 452 45 75
  Ayrıntılı Bilgi için https://www.tvsturkiye.com/
  Ankara Asfaltı Yakacık Yan Yol Üzeri Isotlar İş Merkezi No:27 Kartal/İstanbul


  KVKK Aydınlatma Metni