• Whatsapp Business
 • Linkedin
 • Instagram
 • Dijital Katalog

Otomotiv

İsotlar Grup, 1965'ten bu yana dünya çapında önde gelen otomotiv ve motosiklet markalarının dağıtımı, yetkili satışı ve servis hizmetlerini başarıyla yürüterek otomotiv sektöründe geniş kapsamlı bir hizmet ağı sunmaktadır.

 • Volkswagen

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, Volkswagen marka binek ve hafif ticari araçların satış ve satış sonrası faaliyetleri konularında Türkiye´de Kayseri, Osmaniye, Seyhan ve İncirlik lokasyonlarında hizmet vermektedir. Uzman personeli, yeni teknolojiye sahip teknik donanımıyla tüm Volkswagen müşterilerine kusursuz hizmet verme politikasıyla hareket etmektedir.

 • Volkswagen Ticari

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, Volkswagen ticari araçların satış ve satış sonrası faaliyetleri konularında Türkiye´de Kayseri, Osmaniye, Seyhan ve İncirlik lokasyonlarında hizmet vermektedir. Uzman personeli, yeni teknolojiye sahip teknik donanımıyla tüm Volkswagen müşterilerine kusursuz hizmet verme politikasıyla hareket etmektedir.

 • Skoda

  Aykan, Türkiye otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmeye Skoda Adana Yetkili Satıcılığından sonra 2016 yılında İstanbul’da açtığı Aykan Skoda Maltepe'deki satış ve servis noktası ile devam etmiştir. Maltepe'nin ardından 2017 yılında Aykan Kartal Showroomu servis hizmetleri ile birlikte devreye girmiş, en son olarak da 2023 Ekim ayında Gebze Servis ve 2023 Aralık ayında showroom ile satış hizmetlerine devam etmektedir.  Her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veren Aykan, İstanbul-Kartal, Gebze ve Adana satış-servis noktaları ile Skoda markasını başarı ile temsil etmektedir.

 • Audi

  İsotlar Grup firması olan Aykan Motor Servisi Ltd. Şti çatısı altında prestij ve kaliteyi bir arada sunan Audi Aykan şık mimarisi ile müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Müşterileri ile uzun soluklu ilişki kurarak her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama prensibi ile hareket etmektedir.

 • Cupra

  İsotlar Grup, Aykan Motor bünyesinde bulunan Cupra markasıyla Kayseri ve İç Anadolu Bölgesi'nin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermektedir. Eğitimli kadrosu ve 16.800 m² kapalı 4500 m² düzenlenmiş açık alandan oluşan konsept mağazada Cupra markası için yapılmış showroomu ile Aykan, kaliteli hizmet vermeye ve samimi müşteri ilişkileri kurmaya devam etmektedir.

 • Seat

  İsotlar Grup, Aykan Motor bünyesinde bulunan Seat markasıyla Kayseri ve İç Anadolu Bölgesi'nin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermektedir. Eğitimli kadrosu ve 16.800 m² kapalı 4500 m² düzenlenmiş açık alandan oluşan konsept mağazada Seat markası için yapılmış showroomu ile Aykan, kaliteli hizmet vermeye ve samimi müşteri ilişkileri kurmaya devam etmektedir.

 • Renault

  İsotlar Renault işletmesi, Renault marka binek ve hafif ticari araçların yetkili satış, servis ve yedek parça faaliyetlerini sürdürmektedir. İsotlar Renault Plaza Adana'da, 1500 m² kapalı showroom ve 2500 m² servis alanında, konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 • Dacia

  İsotlar Grup, Adana’da 2012 yılında Dacia markasının da eklenmesiyle güçlenerek büyümeye devam etmektedir. Sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. İşletmeye ayrıcalık kazandıran en büyük özellik, üstün rekabet gücüne ulaşmak için çalışanlarının yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet vermeyi kuruluş gayesi olarak benimsemesidir.

 • Dod

  İkinci el araç dünyasına yepyeni bir anlayış getiren İsotlar, DOD markasıyla kullanılmış araç fiyatlarını yakından takip ederek, araç alım satımında tarafların memnun olacağı bir satış değeri oluşturmayı hedeflemektedir. DOD; aksesuar temini, istenilen araca ekspertiz, araç görünümü yenileme ve sigorta hizmetlerinin yanında her marka araç için uygun şartlarda ikinci el taşıt kredisi sağlamaktadır.

 • ISOTO

  ISOTO, kurumsal bir yapı altında ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetleri sunmaktadır. Uzman personeli, satışa sunulacak tüm araçları, motorundan elektrik donanıma kadar kapsamlı bir kontrolden geçirmektedir.