OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında, Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana'da Audi, Skoda ve Dod (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyüdü. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip oldu. İsotlar Grup olarak Yönetim kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  Aykan Audi Adana

  İsotlar Grup firması olan Aykan Motor Servisi Ltd. Şti çatısı altında 2006 yılından beri 800 m2 lik tesisinde satış-servis-yedekparça hizmetleri sunmaktadır. Prestij ve kaliteyi bir arada sunan Audi- Aykan şık mimarisi ile müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Müşterileri ile uzun soluklu ilişki kuran ve her aşamada müşteriye koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama presnsibi ile hareket etmektedir. Son teknoloji ile donatılmış satış sonrası hizmetler departmanı, özel eğitimli teknik personeli ile müşterilere hızlı çözüm önerileri sunmaktadır.

  Aykan Motor Servis A.Ş.


  Tel: +90 322 421 49 19 - 20 | Fax: +90 322 421 46 70
  Müşteri Hizmetleri:+90 322 421 47 47
  Ayrıntılı Bilgi için www.aykanmotor.com.tr
  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 386/A Seyhan/Adana


  Aykan Audi Kayseri

  Aykan Motor AUDİ, VW, Seat Markalarını bünyesinde bulundurarak Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

  Bugün 150 eğitilmiş personel ve 16.800 m2 kapalı 4500 m2 düzenlenmiş açık alandan oluşan Concept Mağazada Audi, VW, VW Ticari araç, Seat markaları için ayrı ayrı yapılmış showroomlar, DOD ikinci el sistemi için düzenlenmiş açık - kapalı teşhir alanları ve bürolar, araçlarınızın her türlü onarım ve bakım işlemlerini en son teknolojilerle yapabilecek nitelikte ayrı ayrı düzenlenmiş mekanik atölyeleri, müşterek boya kaporta atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış alanları VDF (Finans ve Kredilendirme sistemleri), 5 büyük sigorta şirketinin acentalığını bünyesinde bulunduran sigorta departmanları ve bütün bunlar için gerekli ek mali, idari alanlar bulunduran yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.


  Tel: +90 352 330 07 33| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için www.aykanmotor.com.tr
  Osman Kavuncu Cad. No : 206 Kocasinan/Kayseri