OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında ilk olarak Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markasıyla Doğuş Grubu temsilciliğine başlamış, daha sonra Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle gittikçe büyümüştür. Adana iliyle başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri Kayseri'de Volkswagen, Audi, Seat ve DOD; Osmaniye'de Volkswagen; Adana İncirlik'te Volkswagen ve son olarak İstanbul'da Kartal ve Maltepe lokasyonlarında Skoda ve DOD markaları ile devam etmektedir. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Sıfır araç satış kapsamında İsotlar Otomotiv olarak yine Adana'da Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda ikinci el araç sektöründe İSOTO ve DOD markalarıyla faaliyet göstermektedir. İsotlar Grup olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalarla birlikte hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  Aykan Audi Adana

  İsotlar Grup firması olan Aykan Motor Servisi Ltd. Şti çatısı altında 2006 yılından beri 800 m²'lik tesisinde satış-servis-yedek parça hizmetleri sunmaktadır. Prestij ve kaliteyi bir arada sunan Audi Aykan şık mimarisi ile müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Müşterileri ile uzun soluklu ilişkiler kurup her aşamada müşteriye koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama prensibi ile hareket etmektedir. Son teknoloji ile donatılmış satış sonrası hizmetler departmanı, özel eğitimli teknik personeli ile müşterilere hızlı çözüm önerileri sunmaktadır.

  Aykan Motor Servis A.Ş.

  www.aykanmotor.com.tr


  Tel: +90 322 421 49 19 - 20 | Fax: +90 322 421 46 70
  Müşteri Hizmetleri:+90 322 421 47 47
  Ayrıntılı Bilgi için
  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 386/A Seyhan/Adana


  Aykan Audi Kayseri

  Aykan Motor AUDİ, Volkswagen, Seat markalarını bünyesinde bulundurarak Kayseri ve İç Anadolu Bölgesi'nin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

  Bugün 150 eğitilmiş personel ve 16.800 m² kapalı 4500 m² düzenlenmiş açık alandan oluşan konsept mağazada Audi, Volkswagen, Volkswagen Ticari araç, Seat markaları için ayrı ayrı yapılmış showroomlar, DOD ikinci el sistemi için düzenlenmiş açık - kapalı teşhir alanları ve bürolar, araçlarınızın her türlü onarım ve bakım işlemlerini en son teknolojilerle yapabilecek nitelikte ayrı ayrı düzenlenmiş mekanik atölyeleri, müşterek boya kaporta atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış alanları, VDF (Finans ve Kredilendirme sistemleri), 5 büyük sigorta şirketinin acenteliğini bünyesinde bulunduran sigorta departmanları ve bütün bunlar için gerekli ek mali, idari alanlar bulunduran yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  www.aykanmotor.com.tr


  Tel: +90 352 330 07 33| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Osman Kavuncu Cad. No : 206 Kocasinan/Kayseri


  KVKK Aydınlatma Metni