OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında ilk olarak Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markasıyla Doğuş Grubu temsilciliğine başlamış, daha sonra Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle gittikçe büyümüştür. Adana iliyle başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri Kayseri'de Volkswagen, Audi, Seat ve DOD; Osmaniye'de Volkswagen; Adana İncirlik'te Volkswagen ve son olarak İstanbul'da Kartal ve Maltepe lokasyonlarında Skoda ve DOD markaları ile devam etmektedir. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Sıfır araç satış kapsamında İsotlar Otomotiv olarak yine Adana'da Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda ikinci el araç sektöründe İSOTO ve DOD markalarıyla faaliyet göstermektedir. İsotlar Grup olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalarla birlikte hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  Aykan DOD Kartal

  Bir Doğuş Otomotiv A.Ş. markası olan DOD – Doğuş Oto Değerlendirme, ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetlerini, Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı teşkilatı ile gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin ilk ve en büyük kurumsal ikinci el markası DOD, 1999 yılından bu yana sektörde güvenin sembolü haline gelmiş, geliştirdiği yeni projeler ve çalışmalar ile kurumsal ikinci el sektöründeki liderliğini sağlamlaştırmıştır.

  Her marka, model ve yaşta araç alım, satım hizmetleri sunan Aykan DOD Kartal, Türkiye'de ilklerin markası olarak ikinci el araçlarda "Garanti" hizmeti sunan, satılan her aracı kaporta aksamından motor aksamına kadar tüm detaylarıyla "101 Nokta Kontrolü" ne tabi tutan, uzman personeliyle araç devir, noter ve ruhsat işlemlerini müşterilerinin adına gerçekleştiren, test sürüşü seçeneğine sahip, her bütçeye uygun ödeme kolaylıkları sunan ve müşterilerine ikinci el araç alıp satmanın rahatlığını özel DOD güvencesiyle sağlayan bir markadır.

  www.aykandod.com


  Tel: 0216 888 19 60| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Cumhuriyet Mahallesi, E-5 Yakacık Yan Yolu No:23 Kartal-İstanbul


  Aykan DOD Maltepe

  Aykan DOD İstanbul-Maltepe, kurumsal bir yapı altında ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetleri sunmaktadır.

  DOD; aksesuar temini, istenilen araca ekspertiz, araç görünümü yenileme ve sigorta hizmetlerinin yanında her marka araç için uygun şartlarda ikinci el taşıt kredisi sağlamaktadır.

  Aykan DOD'un uzman personeli, satışa sunulacak tüm araçları, motorundan elektrik donanıma kadar kapsamlı bir kontrolden geçirmektedir. 

  İkinci el araç dünyasına yepyeni bır anlayış getiren İsotlar Grup bünyesinde Aykan DOD, kullanılmış araç fiyatlarını yakından takıp ederek, araç alım satımında tarafların memnun olacağı bir satış değeri oluşturmayı hedeflemektedir.

  www.aykandod.com


  Tel: +90 216 383 98 03| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Cevizli Mah. E5 Karayolu Fil Yolu Sok. NO:16/A 34846 Maltepe İSTANBUL


  Aykan DOD Kayseri

  Aykan Motor AUDİ, Volkswagen, Seat ve DOD markalarını bünyesinde bulundurarak Kayseri ve İç Anadolu Bölgesi'nin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

  Bugün 150 eğitilmiş personel ve 16.800 m²  kapalı 4500 m²  düzenlenmiş açık alandan oluşan konsept mağazada Audi, Volkswagen, Volkswagen Ticari araç, Seat markaları için ayrı ayrı yapılmış showroomlar, DOD ikinci el sistemi için düzenlenmiş açık - kapalı teşhir alanları ve bürolar, araçlarınızın her türlü onarım ve bakım işlemlerini en son teknolojilerle yapabilecek nitelikte ayrı ayrı düzenlenmiş mekanik atölyeleri, müşterek boya kaporta atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış alanları, VDF (Finans ve Kredilendirme sistemleri), 5 büyük sigorta şirketinin acenteliğini bünyesinde bulunduran sigorta departmanları ve bütün bunlar için gerekli ek mali, idari alanlar bulunduran yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

  www.aykandod.com


  Tel: +90 352 330 07 33| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Osman Kavuncu Cad. No : 206 Kocasinan/Kayseri


  Aykan DOD Seyhan

  Adana'da 5000 m²'lik bir arazi üzerinde kurulu DOD, kurumsal bir yapı altında ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetleri sunmaktadır.

  DOD; aksesuar temini, istenilen araca ekspertiz, araç görünümü yenileme ve sigorta hizmetlerinin yanında her marka araç için uygun şartlarda ikinci el taşıt kredisi sağlamaktadır.

  DOD'un uzman personeli, satışa sunulacak tüm araçları, motorundan elektrik donanıma kadar kapsamlı bir kontrolden geçirmektedir.

  İkinci el araç dünyasına yepyeni bir anlayış getiren İsotlar bünyesindeki Aykan DOD, kullanılmış araç fiyatlarını yakından takip ederek, araç alım satımında tarafların memnun olacağı bir satış değeri oluşturmayı hedeflemektedir.

  www.aykandod.com

  Tel: +90 (322) 429 38 84| Fax: +90 322 428 38 63
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 457 Seyhan/Adana


  KVKK Aydınlatma Metni