OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında ilk olarak Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markasıyla Doğuş Grubu temsilciliğine başlayarak, daha sonra Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle gittikçe büyümüştür. Adana iliyle başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri Kayseri'de VW, Audi, Seat ve Dod; Osmaniye'de Volkswagen; Adana İncirlik'te Volkswagen ve son olarak İstanbul'da Kartal ve Maltepe Lokasyonlarında Skoda ve DOD markaları ile devam etmektedir. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip oldu. İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında ilk olarak Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markasıyla Doğuş Grubu temsilciliğine başlayarak, daha sonra Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle gittikçe büyümüştür. Adana iliyle başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri Kayseri'de VW, Audi, Seat ve Dod; Osmaniye'de Volkswagen; Adana İncirlik'te Volkswagen ve son olarak İstanbul'da Kartal ve Maltepe Lokasyonlarında Skoda ve DOD markaları ile devam etmektedir. Sıfır araç satış kapsamında İsotlar Otomotiv olarak yine Adana'da Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda ikinci el araç sektöründe İSOTO ve DOD markalarıyla faaliyet göstermektedir. İsotlar Grup olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalarla birlikte hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  İsotlar Renault Adana

  İsotlar Renault işletmesi, Renault marka binek ve hafif ticari araçların yetkili satış, servis ve yedek parça faaliyetlerini sürdürmektedir. Adana'da bulunan işletme, 35 özelliği taşıyan tesislerinde, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak hedefiyle hareket etmektedir.

  İsotlar Renault Plaza 1500 metrekare kapalı showroom ve 2500 metrekare servis alanında, konusunda uzman kadroyla hizmet vermektedir. İşletmenin servis geliştirme alanında Türkiye birincilikleri ve Renault yardım konusunda bölge birincilikleri bulunmaktadır.
  İsotlar Renault'a ayrıcalık kazandıran en büyük özellik, üstün rekabet gücüne ulaşmak için çalışanlarının yenilikçi, müşteri odaklı hizmet vermeyi kuruluş gayesi olarak benimsemesidir.

  Çalışanların teknik yeterliklerini arttıracak eğitimler ile sürekli gelişme ve iyileştirmeyi sağlamak gelişmenin temel ilkelerindendir.

  renaultadana.com


  Tel: +90 322 429 46 64| Fax: +90 322 429 46 68
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için http://renaultadana.com/
  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:441/A Seyhan/Adana