OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında ilk olarak Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markasıyla Doğuş Grubu temsilciliğine başlamış, daha sonra Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle gittikçe büyümüştür. Adana iliyle başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri Kayseri'de Volkswagen, Audi, Seat ve DOD; Osmaniye'de Volkswagen; Adana İncirlik'te Volkswagen ve son olarak İstanbul'da Kartal ve Maltepe lokasyonlarında Skoda ve DOD markaları ile devam etmektedir. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Sıfır araç satış kapsamında İsotlar Otomotiv olarak yine Adana'da Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda ikinci el araç sektöründe İSOTO ve DOD markalarıyla faaliyet göstermektedir. İsotlar Grup olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalarla birlikte hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  Aykan Skoda Adana

  Skoda yetkili satıcısı Aykan üstün hizmet anlayışı ve ilkesiyle 2018 yılından bu yana Adana ilinde satış ve satış sonrası hizmetleri faaliyetlerini sunmaktadır. 5000 m²'lik servis alanına sahip olan Aykan tesislerinde SKODA mekanik atölyeler, orijinal parça depoları, misafir alanları ile idari ve sosyal bilimler yer almaktadır. 

  Satışta ve serviste kredi hizmetlerine kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözümler sunan Aykan Motor konusunda uzman tecrübeli satış ve satış sonrası hizmetler ekibiyle SKODA markasının ürün ve hizmetlerini müşteri ile buluşturuyor.

  www.aykanmotor.com.tr


  Tel: +90 322 428 1868| Fax: +90 322 421 6314
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  T.Cemal Beriker Bulvarı No:331 Seyhan/Adana


  Aykan Skoda Kartal

  İsotlar bünyesinde bulunan Aykan, Türkiye otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmeye her zaman müşteri memnuniyetine öncelik vererek, devam etmektedir. 2017 yılının Ağustos ayında açtığı Aykan Skoda Kartal ile İstanbul ayağını genişletmeyi sürdürmektedir.

  www.aykanmotor.com.tr


  Tel: +90 216 309 60 69| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Ankara Asfaltı Yakacık Yan Yol Üzeri Isotlar İş Merkezi No:27 Kartal/İstanbul


  Aykan Skoda Maltepe

  Aykan Motor, Türkiye otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmeye 2016 yılında İstanbul'da açtığı Aykan Skoda Maltepe'de satış ve satış sonrası hizmetleri sunarak devam etmektedir.

  www.aykanmotor.com.tr


  Tel: +90 (216) 383 98 03| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Cevizli Mah. E-5 Karayolu Blv. Fil Yokuşu Sk. No:16/A Maltepe/İstanbul


  KVKK Aydınlatma Metni