OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında, Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana'da Audi, Skoda ve Dod (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyüdü. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip oldu. İsotlar Grup olarak Yönetim kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  Tata

  İsotlar Grup 1997 yılından beri TATA distribütörlüğünü sürdürmektedir. İlk adımda tek ve çift kabin olmak üzere 4x2 ve 4x4 çekiş seçeneklerinde satışa sunulan pick-up segmenti araçların satış-servis ve yedek parça hizmetlerini sağlamaya başlamıştır. 2005 yılında binek araçlarında ürün portföyüne katılması ile büyük bir ivme yakalanmıştır.

  Tata markası, İsotlar Grup bünyesinde Türkiye’nin yükselen yıldızı olmaya ve çevresine yayadığı ışık ile müşterilerini aydınlatmaya devam edecektir.

  Ayrıntılı Bilgi için www.tata.com.tr


  Tel: 0216 574 05 45| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için