OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında ilk olarak Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markasıyla Doğuş Grubu temsilciliğine başlamış, daha sonra Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle gittikçe büyümüştür. Adana iliyle başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri Kayseri'de Volkswagen, Audi, Seat ve DOD; Osmaniye'de Volkswagen; Adana İncirlik'te Volkswagen ve son olarak İstanbul'da Kartal ve Maltepe lokasyonlarında Skoda ve DOD markaları ile devam etmektedir. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Sıfır araç satış kapsamında İsotlar Otomotiv olarak yine Adana'da Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda ikinci el araç sektöründe İSOTO ve DOD markalarıyla faaliyet göstermektedir. İsotlar Grup olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalarla birlikte hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  TÜV SÜD D-Expert Kayseri

  TÜV SÜD Doğuş Ekspertiz ve Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ., TÜV SÜD AG ve Doğuş Holding’in güçlerini birleştirmesi ile 2013’te kurulmuştur.

  Türkiye’de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren TÜV SÜD D-Expert, deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanlarını İsotlar güvencesiyle şimdi Kayseri Kocasinan Şubesi’nde müşterileriyle buluşturuyor.

  Mevcut müşterilerinden aldığı pozitif geri bildirim ve taleplerle Türkiye’deki hizmet ağını genişletmeye devam eden TÜV SÜD D-Expert; Kayserili müşterilerine bağımsız, tarafsız ve profesyonel hizmet vermeye başladı. Müşterilerine sunduğu dört farklı ekspertiz paketiyle ikinci el araç ekspertizinde ihtiyaç duyulan güven ortamını sağlayan TÜV SÜD D-Expert, alıcı ve satıcı arasındaki ilişkiye değer katıyor.

  TÜV SÜD D-Expert; İkinci el araç piyasasının ihtiyaç duyduğu kaliteli ekspertiz hizmetini Türkiye’nin diğer illerindeki müşterilerine de sunmayı hedefliyor. 


  Tel: 0850 223 56 00| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:0850 223 56 00
  Ayrıntılı Bilgi için
  Sanayi Mah, Osman Kavuncu Blv. No: 206, 38010 Kocasinan/Kayseri


  TÜV SÜD D-Expert Adana

  TÜV SÜD Doğuş Ekspertiz ve Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ., TÜV SÜD AG ve Doğuş Holding’in güçlerini birleştirmesi ile 2013’te kurulmuştur. Türkiye’de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti vermektedir. Adana'da deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanlarımız tarafından en son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılarak hazırlanan TÜV SÜD D-Expert İkinci El Araç Ekspertiz Raporu, araç durumu ile ilgili kesin ve ayrıntılı bilgilendirme sunar ve objektif ekspertiz hizmeti ile alıcı ve satıcı arasındaki güveni sağlar, ilişkiye değer katar.


  Tel: 0322 436 10 36| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:0322 436 10 36
  Ayrıntılı Bilgi için
  Şakirpaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:205A Seyhan Adana-TÜRKİYE


  KVKK Aydınlatma Metni