OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında ilk olarak Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markasıyla Doğuş Grubu temsilciliğine başlamış, daha sonra Audi, Skoda ve DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle gittikçe büyümüştür. Adana iliyle başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri Kayseri'de Volkswagen, Audi, Seat ve DOD; Osmaniye'de Volkswagen; Adana İncirlik'te Volkswagen ve son olarak İstanbul'da Kartal ve Maltepe lokasyonlarında Skoda ve DOD markaları ile devam etmektedir. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Sıfır araç satış kapsamında İsotlar Otomotiv olarak yine Adana'da Renault-Dacia yetkili satış ve servis hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda ikinci el araç sektöründe İSOTO ve DOD markalarıyla faaliyet göstermektedir. İsotlar Grup olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalarla birlikte hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  Aykan Volkswagen İncirlik

  Volkswagen marka binek ve hafif ticari araç satış ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmekte olan işletme Türkiye de yeni uygulanan konsept showroomlar içerisinde ilklerden biridir.
  İSO 9002 Kalite Belgesi ve TSE belgesine sahip olan plaza 4500 m² kapalı ve 1000 m² açık alana sahiptir.
  Tesis shoowroom, mekanik atölye, boya atölyesi, kaporta atölyesi, yedek parça bölümü, yeni araç stok alanı, satış sonrası test sahası ve idari bölümlerden oluşmaktadır.
  Tesis, satış ve satış sonrası alanlarında, konusunda uzman personeli ve yeni teknolojiye sahip teknik donanımları ile müşterilerine kusursuz hizmet politikasıyla hareket etmektedir.


  Tel: +90 322 346 13 13| Fax: +90 322 346 13 43
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için www.aykanmotor.com.tr
  Yeni Mah. İncirlik Bulvarı 283/A Sarıçam/Adana


  Aykan Volkswagen Kayseri

  Aykan Motor AUDİ, Volkswagen, Seat Markalarını bünyesinde bulundurarak Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

  Bugün 150 eğitilmiş personel ve 16.800 m² kapalı 4500 m² düzenlenmiş açık alandan oluşan konsept mağazada Audi, Volkswagen, Volkswagen Ticari araç, Seat markaları için ayrı ayrı yapılmış showroomlar, DOD ikinci el sistemi için düzenlenmiş açık - kapalı teşhir alanları ve bürolar, araçlarınızın her türlü onarım ve bakım işlemlerini en son teknolojilerle yapabilecek nitelikte ayrı ayrı düzenlenmiş mekanik atölyeleri, müşterek boya kaporta atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış alanları VDF (Finans ve Kredilendirme sistemleri), 5 büyük sigorta şirketinin acenteliğini bünyesinde bulunduran sigorta departmanları ve bütün bunlar için gerekli ek mali, idari alanlar bulunduran yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.


  Tel: +90 352 330 07 33| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için http://www.aykanmotor.com.tr/
  Osman Kavuncu Cad. No : 206 Kayseri


  Aykan Volkswagen Osmaniye

  Osmaniye’de 3400 m² açık, 2800 m² kapalı olmak üzere toplam 6200 m²lik alan üzerine kurulu tesis, Volkswagen’in Türkiye’deki dördüncü yetkili satış ve servis bayisidir. Volkswagen satış-servis, Audi ve Skoda servis hizmeti verilen tesis, Türkiye’nin en büyük ve modern Volkswagen yetkili temsilciliklerinden bir tanesidir.

  www.aykanmotor.com.tr


  Tel: +90 328 813 17 17| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Dumlupınar mah. İskender Türkmen Cad. No:249 Merkez/Osmaniye


  Aykan Volkswagen Seyhan

  Aykan, 1996 yılında, Adana’nın Seyhan ilçesinde, ünlü Alman otomotiv devi Volkswagen markasını temsilen Türkiye’nin ilk konsept mağazasını kurdu. Mekanik, kaporta ve boya atölyesi, yedek parça bölümü, yeni araç stok sahası, satış sonrası test sahası, idari bölümleri ve misafir kafeteryalarıyla donatılmış bu tesiste sunduğu kaliteli hizmetlerle, bilinir ve güvenilir ismiyle Aykan, kurumsallığını zamanla kusursuz hale getirdi.

  www.aykanmotor.com.tr


  Tel: +90 322 421 63 08| Fax: +90 322 421 63 14
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için
  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:386/A Seyhan/Adana


  KVKK Aydınlatma Metni