OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında, Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana'da Audi, Skoda ve Dod (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyüdü. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip oldu. İsotlar Grup olarak Yönetim kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  Aykan Volkswagen İncirlik

  Vw marka binek ve hafif ticari araç satış ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmekte olan işletme Türkiye de yeni uygulanan yeni concpet showroomlar içerisinde ilklerden biridir.
  İSO 9002 Kalite Belgesi ve TSE belgesine sahip olan plaza 4500 m2 kapalı ve 1000 m2 açık alana sahiptir.
  Tesis shoowroom , mekanik atölye, boya atölyesi, kaporta atölyesi, yedek parça bölümü, yeni araç stok alanı, satış sonrası test sahası ve idari bölümlerden oluşmaktadır.
  Tesis satış ve satış sonrası alanlarında konusunda uzman personelleriyle ve yeni teknolojiye sahip teknik donanımlarıyla müşterilerine kusursuz hizmet politikasıyla hareket etmektedir.


  Tel: +90 322 346 13 13| Fax: +90 322 346 13 43
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için www.aykanmotor.com.tr
  Yeni Mah. İncirlik Bulvarı 283/A Sarıçam/Adana


  Aykan Volkswagen Kayseri

  Aykan Motor AUDİ, VW, Seat Markalarını bünyesinde bulundurarak Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

  Bugün 150 eğitilmiş personel ve 16.800 m2 kapalı 4500 m2 düzenlenmiş açık alandan oluşan Concept Mağazada Audi, VW, VW Ticari araç, Seat markaları için ayrı ayrı yapılmış showroomlar, DOD ikinci el sistemi için düzenlenmiş açık - kapalı teşhir alanları ve bürolar, araçlarınızın her türlü onarım ve bakım işlemlerini en son teknolojilerle yapabilecek nitelikte ayrı ayrı düzenlenmiş mekanik atölyeleri, müşterek boya kaporta atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış alanları VDF (Finans ve Kredilendirme sistemleri), 5 büyük sigorta şirketinin acentalığını bünyesinde bulunduran sigorta departmanları ve bütün bunlar için gerekli ek mali, idari alanlar bulunduran yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.


  Tel: +90 352 330 07 33| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için http://www.aykanmotor.com.tr/
  Osman Kavuncu Cad. No : 206 Kayseri


  Aykan Volkswagen Osmaniye

  VW marka binek ve hafif ticari araçların satış ve satış sonrası faaliyetlerini yürütmekte olan VW Seyhan Adana Türkiye’deki ilk konsept showroom olma özelliği taşımaktadır.

  ISO 9002 kalite belgesi ve TSE belgesine sahip olan plaza 5700 m2 kapalı 10.000 m2 açık alana sahiptir.

  Tesis, showroom, mekanik atölye, kaporta atölyesi, boya atölyesi, yedek parça bölümü, yeni araç stok sahası, satış sonrası test sahası ve idari bölümden oluşmaktadır.

  Satış ve satış sonrası alanlarda konularında uzman personel ve yeni teknolojiye sahip teknik donanımla tüm VW müşterilerine kusursuz hizmet verme politikasıyla hareket etmektedir. Bu paralelde VW markasının yetkili satıcıları arasında yaptığı satış sonrası müşteri memnuniyet ölçümlerinde açıldığı günden bugüne başarılar kazanmaktadır.


  Tel: +90 328 813 17 17| Fax:
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için http://www.aykanmotor.com.tr/
  Dumlupınar mah. İskender Türkmen Cad. No:249 Merkez/Osmaniye


  Aykan Volkswagen Seyhan


  Tel: +90 322 421 63 08| Fax: +90 322 421 63 14
  Müşteri Hizmetleri:
  Ayrıntılı Bilgi için http://www.aykanmotor.com.tr/
  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:386/A Seyhan/Adana