• Whatsapp Business
 • Linkedin
 • Instagram
 • Dijital Katalog

Skoda Satış Sonrası Hizmetleri Artık Osmaniye'de

Otomotiv sektörünün tanınmış firması Aykan, Skoda satış sonrası hizmetleri yetkili bayiliği ağına Osmaniye’yi de ekledi.

İsotlar Grup şirketlerinden Aykan, Osmaniye’deki tesislerinde verdiği Volkswagen satış ile Volkswagen ve Audi satış sonrası hizmetlerine, dünya markası Skoda’nın satış sonrası hizmetlerini de dahil etti.

Aykan’ın Osmaniye tesisleri, bölgedeki Skoda sahiplerine daha hızlı ve sağlıklı hizmet verilmesini sağlayacak. Araçlarının bakımını yaptırmak için daha önce Adana’ya gelmek zorunda kalan Skoda sahipleri, bütün yetkili servis hizmetlerini, Aykan Osmaniye’nin uzman kadrosundan alabilecek.
Satış ve satış sonrası hizmette koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan Aykan, Skoda satış sonrası hizmetleri yetkili bayiliği ile sadece Osmaniye’ye değil, tüm Doğu Akdeniz’e hizmet verecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri

 • İş Garantili Staj Eğitimi Aykan'da!
  Adıyaman'ın Besni ilcesinde bulunan Osman Isot Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 10 ögrenci, İsotlar Grup bünyesindeki Aykan Otomotiv'de "İş Garantili Staj Egitimi''ne başladı.
 • Adıyaman'da Elektrikli Araç Üretecekler
  Her yıl olduğu gibi bu yıl da merakla takip edilen Teknofest; teknolojiyi seven, geliştirdikleri projeleri ile katkılar sunmayı hedefleyen öğrencileri ağırlayacak. Osman İsot Mesleki ve Teknik Lisesi Müdürü Nevzat Avşar, bu yıl Karadeniz'de gerçekleşt
 • İtalyan Traktörünün Türkiye Temsilcisi: İsotlar Grup
  İsotlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İsot, Türkiye'nin yerli üretimini destekleyen çalışmalarımıza bir yenisini daha eklediklerini vurgulayarak, ?Her zaman doğal kaynaklarımızı ülkemize maksimum fayda sağlayacak şekilde değerlendirme yönünde çalı