• İkinci el araç alıcılarına Kayseri’ de TÜV SÜD D-Expert güvencesi

  TÜV SÜD D-Expert; kaliteli ekspertiz hizmetini Kayseri’ deki müşterileriyle de buluşturdu.

  İkinci el araç ekspertiz hizmetini kurumsal ve bağımsız anlayışla yöneten firmalardan biri olan TÜV SÜD D-Expert; sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli ekspertiz hizmetini Kayseri’ deki müşterileriyle de buluşturdu.

  Türkiye'de 20 noktada hizmet vermeye devam eden TÜV SÜD D-Expert şubeleşme sürecini hızla devam ettiriyor. 

  Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger “TÜV SÜD D-Expert olarak son 2 yıldır şubeleşme sürecinde yükselen bir grafiğimiz var. Tüm Türkiye’de yapılanmamızı ve istihdamımızı arttırıyoruz. İkinci el otomobillerde, kilometre düşürme, araç durumunun alıcıyla net olarak paylaşılmaması, tramer bilgilerinin araç ile uyuşmaması gibi sorunlarla sıkça karşılaşılmakta olup verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin doğru ve güvenilir ekspertiz hizmeti alabilmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz ‘’ dedi. 

  Sektörün ihtiyaç duyduğu tarafsız ve bağımsız hizmet anlayışı ve güvenilirlik hususunda yaşanan sorunları azaltmak istediklerini belirten Ayözger, şöyle devam etti: ‘’ Son dönemlerde yaşanan yoğunlukla birlikte müşterilerin güvenebilecekleri firmalara olan ihtiyacı her geçen gün daha çok artıyor. Otomobil sektöründe geçmişi ve tecrübesi olmadan ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren firmalarda, tüketicilerin karşılaşabilecekleri hata oranının yüksekliği nedeniyle müşteriler Türk Standartları Enstitüsü kurumundan Hizmet Yeterlilik Belgesi almış kurumsal firmalardan hizmet almayı tercih ediyor. TÜV SÜD D-Expert olarak hem alıcılara hem de satıcılara sunduğumuz kaliteli ve güvenilir ekspertiz hizmetini Kayseri Kocasinan şubemizde de müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.‘’

  İsotlar Grup Güvencesiyle...

  Kaynak: haber.com

  KVKK Aydınlatma Metni