• Mobilup.com.tr: Harekete Geçirir!

  Mobilup olarak, İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılında yola çıktık.

  Mobilup: Biz Kimiz?

  Mobilup, otomotiv ve motosiklet alanlarında e-ticaret sektörüne yepyeni bir soluk getirmek üzere hayata geçirdiğimiz genç bir oluşum.

  İsotlar Grup’un 55 yıllık tecrübesini arkamıza alarak “Harekete Geçirir!” mottosuyla 2020 yılının Temmuz ayında yola çıktık.

  Amacımız siz değerli müşterilerimize otomotiv ve motosikletle ilgili geniş ürün ve hizmet yelpazemiz üzerinden ulaşmak, ihtiyaçlarınıza güvenilir ve hızlı çözümler sunmak. Bu doğrultuda genç ve dinamik ekibimizle,

  Sıfır otomobilSıfır motosikletElektrikli araçlar, Otomobil yedek parça ve aksesuar, Motosiklet yedek parça ve aksesuar, İkinci el otomobil, İkinci el motosiklet, Araç bakımAraç kiralama, Araç korumaMobilup FiloServis hizmetleri kategorilerinde her zaman sizin yanınızdayız.

  Uygun fiyat politikamız, orijinal ve garantili ürünlerimiz, kolay ve rahat online ödeme seçeneklerimizle uzun yıllar müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz. Mobilup ekibi olarak büyük bir heyecanla yola çıktık, işimizi severek ve inanarak yapıyoruz.

  Severek yapılan her işin başarı getireceğinin inancıyla siz değerli müşterilerimizi bu yeni alışveriş ve hizmet deneyimine davet ediyoruz.

  www.mobilup.com.tr

   

  KVKK Aydınlatma Metni