• TÜV SÜD D-Expert İsotlar Güvencesiyle Adana´da!

  TÜV SÜD D-Expert, deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanlarımızla şimdi İsotlar Güvencesiyle Adana Şakirpaşa Şubesi’nde!

  Türkiye’de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren TÜV SÜD D-Expert, deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanlarını şimdi İsotlar Güvencesiyle Adana Şakirpaşa Şubesi’nde müşterileriyle buluşturuyor.

  Türkiye’deki hizmet ağını genişletmeye devam eden TÜV SÜD D-Expert; Türkiye’deki beşinci merkezi olan Adana Şakirpaşa’da 980 metrekare büyüklüğündeki şubesinde Adanalı müşterilerine bağımsız, tarafsız ve profesyonel hizmet vermeye başladı. Müşterilerine sunduğu dört farklı ekspertiz paketiyle ikinci el araç ekspertizinde ihtiyaç duyulan güven ortamını sağlayan TÜV SÜD D-Expert, alıcı ve satıcı arasındaki ilişkiye değer katıyor.

  TÜV SÜD D-Expert güvenilirliği altında, Temel Ekspertiz Paketi’nde boya-kaporta kontrolü yapılıyor. Temel Plus Ekspertiz Paketi ise, boya-kaporta kontrolünün yanı sıra lift üzerinde oldukça detaylı bir alt aksam kontrolü, fren testi ve lastik/jant kontrollerini kapsıyor. Daha geniş kapsamlı olan Full Ekspertiz Paketi’nde ise önceki paketlere ek olarak süspansiyon testi, detaylı iç aksam kontrolü, yanal kayma testi, OBD testi ve tramer sorgulama yapılıyor. TÜV SÜD D-Expert kalitesi ile sahip olabileceğiniz en kapsamlı paket ise Full Plus Ekspertiz Paketi. Bu pakette DYNO testi de bulunuyor. Bu test; motorun güç ve tork ölçümlerini yaparak aracınızın bir anlamda sağlığını kontrol ediyor.

  TÜV SÜD D-Expert olarak, ikinci el aracının garanti süresini uzatmak isteyen müşterilerimize de üç yeni paket ile hizmet sunuyoruz. 3 ay/5.000km, 6 ay/10.000km veya 12 ay/20.000km olmak üzere tercih edilebilecek “Garanti Uzatımlı Paket”ler,  müşterilerimize sunuluyor. Bu paketler ile araçlar, ekspertiz sonrasında tercih edilen süre içerisinde meydana gelen ve program kapsamına dahil edilen arızalara karşı koruma altına alınıyor.

  Soru, Öneri ve Şikayetleriniz için WhatsApp Hattımız: 0533 603 93 34 

  İletişime geçmek için BURAYA tıklayıp form doldurabilirsiniz.

  KVKK Aydınlatma Metni