• İsotlar Grup Hakkında

  İsotlar Grup; başarı odaklı hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, marka güvenirliği, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ilkeleri ile 1965 yılında Adana’da kurulmuştur.

  İlk olarak dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar farklı ürün çeşitleriyle ve markalarıyla edinilen perakende operasyonlarındaki deneyimi, yeni yatırımlara taşımış ve ilk distribütörlük faaliyeti 1997 yılında TATA markası ile başlamıştır. İsotlar Grup, ülke genelinde geniş bir ağa sahip satış ve servis noktaları ile hizmet veren Tata marka otomobiller ve hafif ticari araçların yanısıra 2005 yılında Hindistan’ın en büyük üç üreticisinden biri olan TVS motosiklet grubun distribütörlüğünü, Brezilya’nın büyük saşi üreticilerinden AGRALE’nin otobüs şasilerinin Türkiye, Doğu Avrupa,Türki Cumhuriyetleri'nin tek yetkili exculusive distribütörlüğünü yürütmektedir. Adana’da Audi, Dacia, DOD, Renault, VW ile Adana ve İstanbul’da Scania, Krone yetkili satıcılıkları bulunmaktadır.
   
  Dünyanın yükselen yıldızı olarak, her geçen gün büyüyen ve gelişen Türkiye ile paralel olarak, Otomotiv sektörünün yanısıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacı ile kurulan İSOTAR firması, grubun diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. Tarım işletmesinin bulunduğu bölgenin iklimi, coğrafyası ve doğal çevrenin avantajlarından dolayı naranciye ürünleri ve hayvancılık üzerine know-how yaratmaktadır.
   
  Grup, bünyesinde ayrıca akaryakıt, araç kiralama ve sigorta aracılık şirketleri de yer almaktadır.
   
  İsotlar Grup olarak bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan, genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.

  İSOTLAR GRUP HABERLER

  İsotlar Grup şirketlerinden güncel haberleri ve gelişmeleri takip edin!

  İsotlar Grup
  Haberleri İçin Tıklayın

  Tümünü Gör