OTOMOTİV

  İsotlar Grup bünyesinde bulunan Aykan, 1996 yılında, Adana'nın Seyhan ilçesinde Volkswagen markası ile başlayan Doğuş Grubu temsilciliği, Adana'da Audi, Skoda ve Dod (Doğuş Oto Değerlendirme) markalarının da eklenmesiyle güçlenerek büyüdü. Aykan, tüm bu markalar altında sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip oldu. İsotlar Grup olarak Yönetim kurulu Başkanımız Sn. Hakan İsot önderliğinde, bünyemizdeki saygın markalar ve hizmet anlayışımızın temelini oluşturan güven, dürüstlük ve kalite ilkelerini özverili, çalışkan genç ve dinamik kadromuz ile adım adım büyütmek, kararlılığımız ve istikrarı birleştirerek başarılarımızı nesilden nesile aktarmak hedefindeyiz.


  İsotlar Grup bünyesinde Aykan, VW marka binek ve hafif ticari araçların satış ve satış sonrası faaliyetlerini konularında Türkiye'de Kayseri, Osmaniye, Seyhan ve İncirlik lokasyonlarında, uzman personel ve yeni teknolojiye sahip teknik donanımla tüm VW müşterilerine kusursuz hizmet verme politikasıyla hareket etmektedir.

  DETAY

  İsotlar Grup firması olan Aykan Motor Servisi Ltd. Şti çatısı altında prestij ve kaliteyi bir arada sunan Audi- Aykan şık mimarisi ile müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Müşterileri ile uzun soluklu ilişki kuran ve her aşamada müşteriye koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama prensibi ile hareket etmektedir.

  DETAY

  Aykan, Türkiye otomotiv sektöründeki yerini güçlendirmeye Skoda Adana Yetkili Satıcılığından sonra 2016 yılında İstanbul’da açtığı Aykan Skoda Maltepe’de satış ve servis hizmetleri sunarak devam etti. Her zaman müşteri memnuniyetine öncelik veren Aykan, 2017 yılının Ağustos ayında açtığı Aykan Skoda Kartal ile İstanbul ayağını genişletmeyi sürdürmektedir.

  DETAY

  İsotlar Grup, Aykan Motor bünyesinde bulunan Seat Markasıyla Kayseri ve İç Anadolu Bölgesinin diğer illerine satış ve servis hizmeti vermektedir. Eğitimli kadrosu ve 16.800 m2 kapalı 4500 m2 düzenlenmiş açık alandan oluşan Concept Mağazada Seat markası için yapılmış showroomuyla kaliteli hizmet vermeye ve müşteri ilişkileri kurmaya devam etmektedir.

  DETAY

  İsotlar Renault işletmesi, Renault marka binek ve hafif ticari araçların yetkili satış, servis ve yedek parça faaliyetlerini sürdürmektedir. İsotlar Renault Plaza Adana'da, 1500 metrekare kapalı showroom ve 2500 metrekare servis alanında, konusunda uzman kadroyla hizmet vermektedir.

  DETAY

  İsotlar Grup, Adana’da 2012 yılında Dacia markasının da eklenmesiyle güçlenerek büyümeye devam etmektedir. Sunduğu satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicinin güvenini kazanarak sadık bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. İşletmeye ayrıcalık kazandıran en büyük özellik, üstün rekabet gücüne ulaşmak için çalışanlarının yenilikçi, müşteri odaklı hizmet vermeyi kuruluş gayesi olarak benimsemesidir.

  DETAY

  ISOTO, kurumsal bir yapı altında ikinci el araç alım, satım ve takas hizmetleri sunmaktadır. Uzman personeli, satışa sunulacak tüm araçları, motorundan elektrik donanıma kadar kapsamlı bir kontrolden geçirmektedir.

  DETAY

  İkinci el araç dünyasına yepyeni bır anlayış getiren İsotlar DOD, kullanılmış araç fiyatlarını yakından takıp ederek, araç alım satımında tarafların memnun olacağı bir satış değeri oluşturmayı hedeflemektedir. DOD; aksesuar temini, istenilen araca ekspediz, araç görünümü yenileme ve sigorta hizmetlerinin yanında her marka araç için uygun şartlarda ikinci el taşıt kredisi sağlamaktadır.

  DETAY

  İsotlar Grup 1997 yılından beri TATA distribütörlüğünü sürdürmektedir. İlk adımda tek ve çift kabin olmak üzere 4x2 ve 4x4 çekiş seçeneklerinde satışa sunulan pick-up segmenti araçların satış-servis ve yedek parça hizmetlerini sağlamaya başlamıştır.

  DETAY