• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

Türkiye'nin en uzun menzilli Elektrikli Scooter'ı ile tanışın

Türkiye’nin en uzun menzilli Elektrikli Scooter’ı ile tanışın

 

Artan otomobil fiyatları ve çevre kirliliğine duyulan endişe ile birlikte elektrikli scooterlar bireysel ulaşım aracı dikkat çekiyor. Almanya ve Avusturya’da Ar-Ge’si yapılarak Çin’de üretimi gerçekleştirilen Horwin marka scooterın EK3 modeli, tek ve çift bataryalı paketi ile Türkiye’nin en uzun menzillini vaad ediyor.

 

Benzin zammı ile birlikte cep dostu araçların ilgi görmeye başladığı bir gerçek. Bu düşünceye çevre koruma bilinci de eklendiğinde markaların yatırımlarını çevre dostu, ekonomik ulaşım araçlarına yönelteceğini söylemek mümkün.

 

Gelecek elektrikli araçlarda

 

Almanya’da düzenlenen dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan, Red Dot Tasarım ödüllü Horwin markasının elektrikli scooter olma özelliği taşıyan EK3 modeli, Nisan 2022’de ürünün Türkiye temsilcisi İsotlar Motor’un gerçekleştireceği lansmanla birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak.

 

Ekonomik ve çevreye duyarlı yeni nesil elektrikli araçların gelecek dönemlerde gündelik hayatımızda daha çok yer bulacağını vurgulayan İsotlar Motor Motosiklet Operasyonları Direktörü Ali Erokan Karakoç, “Dünyanın lider motosikletlerini Türkiye’de temsil eden bir marka İsotlar Motor olarak, Avrupa ülkelerinde çevre dostu kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören, tarzı ile birçok farklı kesimin dikkatini çekeceğine inandığımız, Horwin EK3 Elektrikli Scooterını Nisan 2022’de Türkiye’de satışa sunacak olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Elektrikli scooter kullanıcılarına daha uzun kullanım imkanı sunmak adına çift bataryalı paketi ile satışa sunulacak olan modelin bataryaları, rakiplerine oranla 4 saat gibi bir sürede fullenebiliyor olacak.

 

Hacimli duruşuyla kullanıcısına konfor vaad eden Horwin EK3 modeli ile birlikte ekonomik versiyonu olarak sunulan EK1’in de çarpıcı renkleriyle tercih sebebi olacağına eminiz” dedi.

 

 

Herkes için elektrikli araç

 

Almanya’da tasarım ödülüne layık görülen Horwin EK3’ün, dikkat çeken ön paneli ve uzaktan kumandası sayesinde herkes tarafından kullanılabileceğini ifade eden Karakoç, “Tek ve çift bataryalı paketi, hızlı şarj modeli, uzaktan kumandası, basit-anlaşılır ön paneli ve alarm sistemi ile Horwin EK3’ün elektrikli scooter severlere konforlu ve güvenli bir sürüş keyfi sunacağına eminiz.” diyerek sözlerine son verirken, agresif ve çevre dostu duruşuyla fark yaratmaya hazırlanan Horwin CR6 modelinin Yaz aylarına doğru Türkiye pazarına giriş yapacağının müjdesini verdi.

 


İlginizi Çekebilecek Diğer Basın İçerikleri