• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram
  • Dijital Katalog

UM® Motorcycles, her insanın kendini ifade etmesinin bindiği motosiklete yansıması gerektiğine, bir motosikletin bariz olanı aşması ve sürücünün kişiliğini yükseltmesi gerektiğine derinden inanmaktadır, ancak bu şekilde insanların içindeki kıvılcım her gün, aldıkları yol ne olursa olsun, dünyayı fethedebilirler.

UM® Motorcycles, 2000 yılında Miami, Florida'da doğdu. Neredeyse yirmi yıllık bir yolculuktan sonra UM®, kat edilen yoldan gurur duyuyor. Bu süre içerisinde tıpkı diğer tüm insani çabalar gibi UM®'nin de iniş ve çıkışları oldu. Bugün UM®, müşterilerinin özgün, maceracı ve gururlu hissetmelerini sağlayarak hayatlarını olumlu yönde etkileyebilecek benzersiz motosikletler üretme kararlılığı üzerine kurulmuş bir markadır.


Şirketin Liderlik ve Marka Vizyonu
Vizyonumuz, müşterilerimizin hayatlarını zenginleştirecek güzel tasarlanmış ve yenilikçi motosikletler, hizmetler ve deneyimler sunarak dünya çapındaki çalışanların ve müşterilerin tutkusunu ateşlemektir. Bu vizyonun aşılanması için UM®'de etik, güvenlik ve müşteri odaklı bir yaklaşımla yönlendirilen harika bir ekip oluşturmak için en iyi insanları işe almaya ve elde tutmaya çalışıyoruz. UM®, Şirketin vizyonunu gerçekleştirmek amacıyla Küresel Ekibe rehberlik, talimat, yön ve liderlik sağlayan ABD merkezli Yönetici Ekibi ve Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir.


Müşterilerimize Nasıl Ulaşırız
Ürünlerimiz, müşterilerimize harika müşteri ve deneyimler sağlayan küresel bir bağımsız Ülke Distribütörleri ağı aracılığıyla dağıtılmaktadır.

UM®, yaklaşık 40 ülkede 2.000'den fazla UM® Mağazasına sahiptir. Bunlar, motosikletlerimizi sergileyen, satan ve teslim eden, aynı zamanda deneyim ve hizmet sunan Mağazalardır. Ülke Distribütörlerimiz ve Bayilerimiz UM® markasını temsil eder ve en değerli paydaşımız olan UM® Müşterisi ile ilişkiler kurar.

 

  • UM Motor | İsotlar Motor
    UM Motor | İsotlar Motor