• Whatsapp Business
  • Linkedin
  • Instagram

Uygulamalar

İsotlar Grup olarak İşe Alım, Sosyal Olanaklar, Kariyer Planlama ve Gelişim Faaliyetlerimiz.

İşe Alım ve Yerleştirme:
 
Şirket hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda aranan nitelikleri en doğru şekilde karşılayan, etkin bir işe alım süreciyle şirket değerlerimize katkıda bulunmak öncelikli amacımızdır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından seçilen ve mülakata tabi tutulan adaylara, gerekli durumlarda çeşitli testler uygulanarak işe alım süreçleri tamamlanır.
 
Ücret ve Sosyal Olanaklar:
 
Ücretlendirme sistemimiz çalışanlarımızın eğitim, tecrübe ve yabancı dil bilgisini esas alan bir değerleme sistemi üzerinden yapılandırılmıştır. Çalışanlarımız 12 maaş üzerinden ücretlendirilirler. Buna ek olarak prim sistemi uygulaması bulunan pozisyonlarımız mevcuttur. Çalışanlarımız için öğle yemeği, ulaşım imkanı ile iş yeri hekimi uygulaması bulunmaktadır.
 
Kariyer Planlama ve Gelişim:
 
Şirketimizde tüm çalışanlarımız için performans değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. Performansları ile fark yaratan çalışanlarımıza görev değişikliği, nakil, terfi uygulamaları ile kariyer ve gelişim fırsatları sunulmaktadır. Çalışanlarımız, iş birliği içinde olduğumuz marka ve dağıtıcı firmaların eğitim, toplantı ve seminerlerine yönlendirilerek görev tanımlarının gereği olan bilgi beceri ve yetkinlikleri geliştirmeleri konusunda desteklenmektedir.